Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Як вибрати фотопапір для струменевого принтера?

Якість роздрукованих фотографій багато в чому залежить від правильно підібраного фотопаперу для струйних принтерів. Недосвідчений користувач може розгубитися при вигляді такого розмаїття.
Існує безліч класифікацій грамотного вибору фотопаперу, однією з яких є певний тип покриття:

  • Глянцевий фотопапір — найчастіше використовується для повсякденного користування. Верхня частина має блискуче покриття. Стандартний варіант для друку фотографій в домашніх умовах.
  • Матовий фотопапір — щільний папір зі спеціальним покриттям, яке призначене для вбирання різних видів чорнил (пігментні, сублімаційні або водорозчинні). Не плутайте матовий фотопапір для струменевого принтера з матовим фотопапером для цифрового друку (який використовуються фотолабораторіях), у них зовсім різна текстура. Матовий фотопапір для струменевого друку схожий більше на картон, для цифрового друку матовий папір має приглушений блиск.
  • Фотопапір преміум класу: суперглянцевий, напівглянцевий, сатиновий, шовковий - популярна серед професіоналів. Більш дорогий варіант фотопаперу, що порадує якісними і яскравими фотографіями. Сатиновий фотопапір має злегка приглушений блиск, подібний з матовим фотопапером, яка використовуються в фотолабораторіях.

Ступінь щільності

Стандартні показники щільності паперу для принтера варіюються в межах від 110г/м2 до 300 г/м2. Важливий момент: при виборі фотопапері звертайте обов'язково на це увагу. Також потрібно розуміти, що в залежності від текстури фотопаперу, щільність буде по-різному сприйматися Вашим принтером. Припустимо у Вас 4-х кольоровий струйний принтер Epson L серії, ви купили глянцевий фотопапір 230 г/м² і суперглянцевий 270 г/м². Глянцевий фотопапір 230 г/м² ваш принтер може ледве сприймати. А ось суперглянцевий 270 г/м² принтер буде сприймати без проблем. Річ у тому, що звичайна глянцевий папір має картонну основу, а суперглянцевий поліестерну основу (вона більш гнучка) тому принтер її легко пропускає.

Формат фотопаперу

Виділяють кілька поширених форматів:

Формат 10х15 - класичний варіант, найпоширеніший.

Формат 13х18 - фотознімки виходять трохи більш класичного варіанту. Найчастіше цей формат використовується для фото, які надалі будуть вставлено в фоторамку.

Формат А4 - це стандартний альбомний аркуш А4. Такий формат більше використовують для роздрукування рекламних брошур.

Формат А3 - підходить виключно для спеціальних принтерів, що підтримують роботу з листами формату А3.

Основні варіанти упакування

У продажу представлені різні варіанти фотопаперу, розфасованими пачками по 20, 50, 100, 500 або 600 аркушів. Вибір залежить від конкретного виду і формату паперу. Якщо Ви перший раз зіткнулися зі складним вибором фотопаперу, рекомендується придбати спеціальні пробники або скористатися невеликою упаковуванням. Після тестування обраного фотопаперу Ви зможете зрозуміти, чи підходить Вам цей витратний матеріал чи ні.

Останні відгуки

ДЯКУЮ! Задоволена магазином!!!!
08:38 21-03-2024

Дякую! Задоволена магазином, швидко та якісно
08:36 21-03-2024

Обслуживание отличное, товар соответствует описанию и цене. Отправляют быстро,...
11:40 18-02-2024

Заказывал несколько сортов фотобумаги. Отреагировали быстро ,отправили сразу...
10:45 18-02-2024

Please publish modules in offcanvas position.