Авторизація
Історія(0)
Обране(0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чіпи для HP, Canon

55 грн.

55 грн.

22 грн.

22 грн.

30 грн.

26 грн.

74 грн.

82 грн.

28 грн.

37 грн.

29 грн.

30 грн.

Якщо Ваш принтер на гарантії і Ви не хочете робити перепрошивання, кращий варіант це замінити чіп у картриджі. Навіщо потрібні чіпи в лазерних картриджах HP і Canon.

Функції чіпів в картриджах для принтерів HP і Canon.
Чіп стежить за залишками тонера, та іншою корисною інформацією. У більшості моделей картриджів чіпи запрограмовані на певну кількість аркушів. Після цього чіп блокує роботу принтера. Тому картриджі потрібно не тільки заправляти, а також робити заміну чіпа.

HP були однією з перших компаній, які почали встановлювати чіпи на свої картриджі. Тому саме для їх продукції ми пропонуємо найбільший вибір чіпів, як звичайних, так і автообнуляющіхся. Заміна оригінальних чіпів HP на ті, які ми продаємо, проводиться швидко, і при цьому не вимагає ніяких особливих знань і додаткових дій з Вашого боку.

Ми пропонуємо купити у нас чіпи для HP від ​​відомих виробників витратних матеріалів BASF, Hanp, АНК, WWM. Ці чіпи відрізняються чіткістю і безперебійністю роботи, а для звичайних чіпів для Canon Ви можете також придбати програматор.

Замовляючи чіпи для HP, уважно вибирайте модель картриджа, для якого вони призначені. Звертайте увагу і на те, що для картриджів однієї моделі, але різного кольору потрібні різні чіпи. Також пам'ятайте про те, що купити автообнуляющіеся чіпи HP для Вас буде набагато вигідніше, ніж постійно купувати звичайні чіпи і програмувати їх самостійно.

Замовити чіпи для HP в будь-якій кількості Ви завжди можете в інтернет магазині FotoZip, так як ми виробляємо доставку товару будь-якого обсягу в кожне місто України, в якому є відділення Нової пошти, або Інтайм.

Фільтр

Пошук:
Виробник:
Пошук в категорії

Please publish modules in offcanvas position.