Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чіпи для HP, Canon

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 87
47 грн.

47 грн.

34 грн.

34 грн.

46 грн.

45 грн.

Чіп для HP LJ 5200 BASF
Код: WWMID-71861
54 грн.

142 грн.

45 грн.

Чіп для HP LJ P3015 BASF
Код: WWMID-70959
30 грн.

46 грн.

90 грн.

Якщо Ваш принтер на гарантії і Ви не хочете робити перепрошивання, кращий варіант це замінити чіп у картриджі. Навіщо потрібні чіпи в лазерних картриджах HP і Canon.

Функції чіпів в картриджах для принтерів HP і Canon.
Чіп стежить за залишками тонера, та іншою корисною інформацією. У більшості моделей картриджів чіпи запрограмовані на певну кількість аркушів. Після цього чіп блокує роботу принтера. Тому картриджі потрібно не тільки заправляти, а також робити заміну чіпа.

HP були однією з перших компаній, які почали встановлювати чіпи на свої картриджі. Тому саме для їх продукції ми пропонуємо найбільший вибір чіпів, як звичайних, так і автообнуляющіхся. Заміна оригінальних чіпів HP на ті, які ми продаємо, проводиться швидко, і при цьому не вимагає ніяких особливих знань і додаткових дій з Вашого боку.

Ми пропонуємо купити у нас чіпи для HP від ​​відомих виробників витратних матеріалів BASF, Hanp, АНК, WWM. Ці чіпи відрізняються чіткістю і безперебійністю роботи, а для звичайних чіпів для Canon Ви можете також придбати програматор.

Замовляючи чіпи для HP, уважно вибирайте модель картриджа, для якого вони призначені. Звертайте увагу і на те, що для картриджів однієї моделі, але різного кольору потрібні різні чіпи. Також пам'ятайте про те, що купити автообнуляющіеся чіпи HP для Вас буде набагато вигідніше, ніж постійно купувати звичайні чіпи і програмувати їх самостійно.

Замовити чіпи для HP в будь-якій кількості Ви завжди можете в інтернет магазині FotoZip, так як ми виробляємо доставку товару будь-якого обсягу в кожне місто України, в якому є відділення Нової пошти, або Інтайм.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.