Авторизація
Історія(0)
Обране(0)
0.00 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чіпи для OKI

160.11 грн.

81.00 грн.

57.24 грн.

81.00 грн.

64.53 грн.

36.45 грн.

72.63 грн.

247.05 грн.

175.50 грн.

Принтери і БФП компанії OKI вже давно стали проводитися виключно для використання в них картриджів з чіпами, що сигналізують пристрою про те, коли потрібно замінити відпрацьований картридж. Але, крім такої зручної функції, ці чіпи приносять масу незручностей, основним з яких є неможливість застосування цього картриджа в даному принтері або МФУ з перезаправлені тонером.
А ось якщо чіп замінити, то картридж цілком можна буде використовувати повторно в цьому ж принтері, так як програма друкуючого обладнання отримає установку про те, що на ньому за допомогою цього картриджа ще не друкували, а значить картридж умовно новий. Саме на цьому заснована вся система захисту від використання в принтері заправляються картриджів, і тому її легко можна обійти за допомогою заміни або обнулення чіпа.
Для тих, хто займається заправкою картриджів OKI, ми пропонуємо купити звичайні або автообнуляемие чіпи для OKI. У першому випадку Вам знадобиться ще і спеціальний пристрій - програматор, який і буде обнуляти чіпи на картриджах. У другому випадку чіп сам зробить за Вас всю роботу, тобто обнулить показники чіпа до початкового стану при досягненні тонером позначки наповненості 5-10%, завдяки чому принтер буде продовжувати працювати, навіть коли тонер закінчиться і його перезаправити. Чіпи для картриджів OKI можна придбати в будь-якій кількості з доставкою.

Фільтр

Пошук:
Виробник:
Пошук в категорії

Please publish modules in offcanvas position.