Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чіпи для OKI

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 67
227 грн.

118 грн.

118 грн.

46 грн.

59 грн.

80 грн.

123 грн.

60 грн.

36 грн.

360 грн.

Чіп для OKI B710 BASF
Код: WWMID-71867
287 грн.

142 грн.

Принтери і БФП компанії OKI вже давно стали проводитися виключно для використання в них картриджів з чіпами, що сигналізують пристрою про те, коли потрібно замінити відпрацьований картридж. Але, крім такої зручної функції, ці чіпи приносять масу незручностей, основним з яких є неможливість застосування цього картриджа в даному принтері або МФУ з перезаправлені тонером.
А ось якщо чіп замінити, то картридж цілком можна буде використовувати повторно в цьому ж принтері, так як програма друкуючого обладнання отримає установку про те, що на ньому за допомогою цього картриджа ще не друкували, а значить картридж умовно новий. Саме на цьому заснована вся система захисту від використання в принтері заправляються картриджів, і тому її легко можна обійти за допомогою заміни або обнулення чіпа.
Для тих, хто займається заправкою картриджів OKI, ми пропонуємо купити звичайні або автообнуляемие чіпи для OKI. У першому випадку Вам знадобиться ще і спеціальний пристрій - програматор, який і буде обнуляти чіпи на картриджах. У другому випадку чіп сам зробить за Вас всю роботу, тобто обнулить показники чіпа до початкового стану при досягненні тонером позначки наповненості 5-10%, завдяки чому принтер буде продовжувати працювати, навіть коли тонер закінчиться і його перезаправити. Чіпи для картриджів OKI можна придбати в будь-якій кількості з доставкою.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.