Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чіпи для Xerox

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 78
54 грн.

53 грн.

56 грн.

Чіп для XEROX C118 BASF
Код: WWMID-70683
107 грн.

107 грн.

34 грн.

41 грн.

139 грн.

59 грн.

66 грн.

62 грн.

37 грн.

Компанія Xerox стала свого часу творцем не тільки копіювальних апаратів, а й системи захисту для них від використання підроблених або заправлених картриджів - чіпів. Надалі ця система поширилася і на принтери і МФУ інших виробників.

Суть захисту полягає в тому, щоб чіп, встановлений в картриджі, дав знати принтеру, коли закінчиться тонер, а той, у свою чергу, встановив би в своїй системі блокування на повторний друк за допомогою цього картриджа. Але блокувати принтер може тільки чіп, в основному, записуючи номер в пам'ять принтера.

Обходять цю незручність наші заправники картриджів легко - купуючи нові чіпи і обнуляючи їх в подальшому. Так як оригінальний чіп обнулити дуже складно, але його можна замінити, виробництво змінних, і навіть автообнуляемих чіпів для Xerox було налагоджено справно і давно.

Тому для полегшення своєї роботи по заправці картриджів, а також для здешевлення вартості друку для своїх клієнтів, Ви можете у нас придбати чіпи для Xerox, як звичайні, так і з автоматичним оновленням. Ми пропонуємо чіпи тільки від кращих виробників, і Ви можете не хвилюватися про їх якість. Всі чіпи включають прямі доставлені Вам протягом декількох днів після замовлення.

Автообнуляемие чіпи для xerox phaser, xerox workcentre.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.