Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чорнила для Brother, Lexmark

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 16
317 грн.

141 грн.

141 грн.

141 грн.

141 грн.

82 грн.

82 грн.

82 грн.

82 грн.

82 грн.

82 грн.

540 грн.

Струменеві принтери Brother вимагають особливих, картриджів для друку. Але купувати нові картриджі кожен раз, як вони закінчуються, так само невигідно, як і купувати картриджі для лазерних принтерів. Тому картриджі Brother заправляють, і для цього використовують спеціальне чорнило для Brother. Як підібрати чорнила?

В інтернет магазині FotoZip Ви можете купити чорнила для Brother будь-якого обсягу - від 100 мл до літра, а також всіх кольорів за шкалою CMYK. До того ж, Ви зможете вибрати і виробника чорнил, так як ми пропонуємо продукцію від відомих брендів ColorWay і INKSYSTEM, WWM.

Всі чорнила цих торгових марок будуть яскравими, насиченими, будуть відмінно сохнути на папері і їх можна буде використовувати як на звичайному папері, так і на фотопапері. Але все ж, рекомендуємо Вам купувати для постійної заправки одного і того ж картриджа чорнило для Brother від одного виробника, так як склади однакових чорнила від різних фірм можуть бути несумісними один з одним.

Ви зможете використовувати ці чорнило не тільки для заправки картриджів, але і для поповнення чорнил в СНПЧ для Brother. У цьому випадку вигідніше буде купити чорнило великого обсягу.

Замовляйте чорнила на Brother в інтернет магазині FotoZip, а ми доставимо їх Вам в будь-яке місто, який Ви назвете.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Колір / комплекти:
Серія чорнил:
Емність:
Тип:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.