Авторизація
Історія(0)
Обране(0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чорнила для Canon

186 грн.

261 грн.

311 грн.

207 грн.

209 грн.

259 грн.

351 грн.

423 грн.

219 грн.

199 грн.

269 грн.

89 грн.

Якщо Ви є власником струменевого принтера Canon, тоді Вам напевно знадобляться чорнило для заправки його картриджів. І ми зі свого боку пропонуємо Вам купити такі чорнила в інтернет магазині FotoZip. Як підібрати чорнила?

Чорнила для Canon ми пропонуємо від провідних виробників витратних матеріалів для принтерів - ColorWay, WWM, Inktec і INKSYSTEM. Визначившись з виробником чорнил, якість яких Вам підходить, купуйте постійно тільки одну марку, так як змішувати чорнило від різних виробників не рекомендується.

Також чорнило для Canon виробляються трьох типів:

  • водорозчинні;
  • світлостійкі;
  • пігментні.

Кожен з цих типів чорнил можна використовувати в різних картриджах, і вибір типу буде залежати тільки від Ваших переваг і потреб. Не слід змішувати ці типи в одному картриджі, щоб його не пошкодити.

Ми пропонуємо купити чорнила для Canon не тільки поштучно, одного кольору, але і в наборах по 4, 5 і навіть 6 кольорів. В останньому, крім чорного, жовтого, блакитного і малинового кольору, присутні ще й чорний пігмент, а також сірий колір. Такі набори призначені для 6-кольорових принтерів Canon.

Замовити доставку чорнила на Canon можна в будь-який час, скориставшись формою замовлення на сайті.


 cредня оцінка (9.89/10) | відгуків в категорії: 7 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр

Пошук:
Виробник:
Емність:
Колір:
Тип:
Пошук в категорії:

Please publish modules in offcanvas position.