Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чорнила для Epson

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 552
736 грн.

2984 грн.

271 грн.

418 грн.

443 грн.

1133 грн.

803 грн.

660 грн.

719 грн.

Хіт продажу
Комплект чорнил Ink-Mate EIM290C 200мл х 6шт
664 грн.

2792 грн.

277 грн.

Коли Ви купуєте струменевий принтер Epson, то повинні розуміти, що Вам доведеться або купувати до нього картриджі, або заправляти ці картриджі самостійно (або ж здавати в майстерню по заправці картриджів). І так як самостійна заправка картриджів обходиться найдешевше, саме її і вибирають більшість власників принтера Epson. Як підібрати чорнила?

Картриджі до струменевого принтера Epson заправляються спеціальним чорнилом, які можна придбати в нашому інтернет магазині. Ми для Вас підібрали світлостійкі, пігментні, а також водорозчинні чорнила до Epson, так що Ви зможете купити саме той тип чорнил, який Вам потрібен. 

До того ж, ми вибрали для Вас і тих виробників чорнил Epson, якість продукції яких не викликає ні скарг, ні сумнівів. Ви зможете купити чорнило для Epson від ТМ WWM, ColorWay, Inktec або INKSYSTEM, в залежності від того, якій торговій марці Ви віддали перевагу, або ж від того, чорнила якого виробника перебували до цього у Вашому картриджі.

Упаковка з 100 мл відмінно підійде для домашнього використання, а ось літрові пляшки чорнил Epson знадобляться для застосування в СНПЧ, або ж для використання їх в майстернях по заправці картриджів.

Ми пропонуємо купити і чорнила поштучно, і набори для 4 або 6-кольорових принтерів. Ви підберете в нашому магазині чорнила для будь-якої моделі принтера Epson


 cредня оцінка (9.88/10) | відгуків в категорії: 75 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Колір / комплекти:
Серія чорнил:
Емність:
Тип:
Категорії: