Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чорнила для HP

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 108
276 грн.

286 грн.

301 грн.

301 грн.

71 грн.

71 грн.

71 грн.

71 грн.

100 грн.

127 грн.

127 грн.

127 грн.

Вам потрібні чорнила для заправки струменевих картриджів HP? Тоді саме в нашому інтернет магазині можна придбати будь-які чорнила для картриджів цього бренду, а також чорнила для використання в СНПЧ. Вибираючи потрібний колір, тип або розфасовку чорнила, звертайте увагу на те, для картриджів або для СНПЧ вони призначені. Як підібрати чорнила?

Що ж стосується моделі картриджа, то вона також вказана навпроти кожного товару. Небажано змінювати чорнила, призначені для однієї моделі картриджів HP на чорнила, які повинні використовуватися в іншій моделі. Також бажано використовувати в одному і тому ж картриджі чорнила для HP від ​​одного виробника (WWM, ColorWay, INKSYSTEM), вибравши для себе якість, яка вам більше подобається, хоча ми вже підібрали товари виключно тих виробників, які виробляють тільки якісну продукцію. 

Як і у випадку з іншими струменевими картриджами, чорнила для WWM, ColorWay або INKSYSTEM можуть бути водорозчинними, пігментними і сввітлостійкими. Вибрати для себе ви можете будь-які.

Упаковки чорнил для HP по 100 і 200 мл відмінно підійдуть при невеликих обсягах друку, так як великі літрові пляшки при таких загрузках принтера можуть висихати, адже вони призначені для більш масштабного використання.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 4 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Колір / комплекти:
Серія чорнил:
Емність:
Тип:
Категорії: