Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Двосторонній фотопапір

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 50
582 грн.

270 грн.

265 грн.

273 грн.

197 грн.

353 грн.

5279 грн.

355 грн.

304 грн.

243 грн.

74 грн.

від 296 грн.

Дуже часто двосторонній фотопапір використовується саме в маркетингових цілях. Наприклад, для друкування різного виду листівок, брошур та іншої рекламної продукції. Звичайно, такий фотопапір може використовуватися для професійного та аматорського друку фотографій.   

На одному аркуші такого фотопаперу можна розмістити два зображення, що дуже практично і вигідно в фінансовому плані. Такий фотопапір може складатися з однакових на дотик поверхонь або ж з різних.   

Відомо, що двосторонній фотопапір трохи щільніше, ніж односторонній, але на якість роздрукованих зображень це абсолютно не впливає, а ціна є доступною для споживача. Поглинання чорнил у двосторонному фотопаперові відмінна, що не допускає розмазування чорнила відразу після друку, а також в подальшому. Ще одна перевага двостороннього фотопаперу - його якісна передача кольору, яка забезпечує яскравість фотографії.    

Купити двосторонній фотопапір можна на нашому сайті. Доставка здійснюється перевізниками різних кур'єрських служб по Україні. Також можна забрати товар, замовлений Вами, самостійно в Дніпропетровську. Детальніше про доставку та оплату замовлення в розділі «Доставка і оплата».


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 9 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Поверхня:
Виробник:
Категорії: