Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Двосторонній фотопапір

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 43
578 грн.

278 грн.

263 грн.

271 грн.

196 грн.

395 грн.

5758 грн.

404 грн.

345 грн.

391 грн.

228 грн.

180 грн.

Дуже часто двосторонній фотопапір використовується саме в маркетингових цілях. Наприклад, для друкування різного виду листівок, брошур та іншої рекламної продукції. Звичайно, такий фотопапір може використовуватися для професійного та аматорського друку фотографій.   

На одному аркуші такого фотопаперу можна розмістити два зображення, що дуже практично і вигідно в фінансовому плані. Такий фотопапір може складатися з однакових на дотик поверхонь або ж з різних.   

Відомо, що двосторонній фотопапір трохи щільніше, ніж односторонній, але на якість роздрукованих зображень це абсолютно не впливає, а ціна є доступною для споживача. Поглинання чорнил у двосторонному фотопаперові відмінна, що не допускає розмазування чорнила відразу після друку, а також в подальшому. Ще одна перевага двостороннього фотопаперу - його якісна передача кольору, яка забезпечує яскравість фотографії.    

Купити двосторонній фотопапір можна на нашому сайті. Доставка здійснюється перевізниками різних кур'єрських служб по Україні. Також можна забрати товар, замовлений Вами, самостійно в Дніпропетровську. Детальніше про доставку та оплату замовлення в розділі «Доставка і оплата».


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 10 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Поверхня:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.