Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Фольга для ламінування

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 14
367 грн.

367 грн.

Очікується
Фольга для ламінаторів, золото глянець 122 метра
1739 грн.
Немає на складі

Очікується
Фольга для ламінаторів, срібло глянець 122 метра
1739 грн.
Немає на складі

Очікується
Фольга для ламінаторів, темно блакитна №7
376 грн.
Немає на складі

376 грн.

376 грн.

376 грн.

Очікується
Фольга для ламінаторів, ярко рожева №14
376 грн.
Немає на складі

Очікується
Фольга для ламінаторів, червона №15
376 грн.
Немає на складі

Очікується
Фольга для ламінаторів, мідна №17
376 грн.
Немає на складі

376 грн.

Фольга для ламінаторів

Сучасній, більш економною і практичною альтернативою традиційному процесу гарячого тиснення є такий вид післядрукарської обробки документів, відомий під назвою «фольгирование». Під час процедури проводиться. «Спікання» тонера копіювального апарату, лазерного друкованого пристрою з фольгою шляхом впливу на документ високими температурами. Фольга для ламінування є популярним матеріалом, здатним надавати фотографіям, візиток, дипломів, сертифікатів, листівок, титульним листам, обкладинках і безлічі інших документів декоративний зовнішній вигляд, удосконалюючи їх естетику.

Головна перевагатехнології фольгирования полягає у відносній дешевизні, навіть якщо мова йде про обробку невеликої кількості документів. Даний метод не вимагає значних витрат часу, так само як і наявності великої кількості спеціалізованого обладнання. Для того щоб надавати дану послугу клієнтам свого поліграфічного підприємства, досить обзавестися ламінатором з гарячими валами, а також купити фольгу для ламінаторів.

Окремо слід подбати про наявність відповідної паперу. Це повинна бути не просто основа, здатна без перешкод пройти через апарат, але і такий папір, на яку добре лягає фольга. З цією метою варто відмовитися від фактурних і лакованих поверхонь, на які і тонер, і фольга будуть накладатися нерівномірно.

Багатство асортименту

Наявна у продажу фольгу для ламінаторів різниться за кількома критеріями. Так, в асортименті інтернет-магазину потенційні і постійні покупці можуть придбати матеріал:

  • виконаний в різних колірних варіаціях. Це як фольга для фольгирования на ламинаторе базових кольорів і їх відтінків, так і розкішної золотою, срібною, мідної тональності;
  • з декількома типами текстури. Традиційно популярною вважається матеріал з глянсовою і матовою поверхнею. Якщо перевагою першого виду є неперевершена яскравість фарб, реалістичність передачі кольору, то сильними сторонами другого вважаються антибліковий ефект і стійкість поверхні до механічних пошкоджень (наприклад, появи подряпин).

Ми пропонуємо своїм клієнтам купити фольгу для ламінатора необхідної товщини, намотану в рулони різної довжини. На остаточну ціну продукції впливає метраж, якість, колірне рішення. У нас можна поповнити запаси витратних матеріалів в залежності від обсягів їх використання і масштабів власного виробництва.

Якщо вам необхідна матеріал в нашому інтернет-магазині можна з максимальною вигодою. Збалансована вартість і високу якість - це та комбінація бажаних характеристик, яка стає реальністю для покупців, які вирішили співпрацювати з компанією FotoZip.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Поверхня:
Колір:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.