Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Фольга для ламінування

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 13
405 грн.

405 грн.

2550 грн.

2540 грн.

Очікується
Фольга для ламінаторів, темно блакитна №7
422 грн.
Немає на складі

422 грн.

422 грн.

Очікується
Фольга для ламінаторів, ярко рожева №14
422 грн.
Немає на складі

Очікується
Фольга для ламінаторів, червона №15
422 грн.
Немає на складі

Очікується
Фольга для ламінаторів, мідна №17
422 грн.
Немає на складі

422 грн.

801 грн.

Фольга для ламінаторів

Сучасній, більш економною і практичною альтернативою традиційному процесу гарячого тиснення є такий вид післядрукарської обробки документів, відомий під назвою «фольгирование». Під час процедури проводиться. «Спікання» тонера копіювального апарату, лазерного друкованого пристрою з фольгою шляхом впливу на документ високими температурами. Фольга для ламінування є популярним матеріалом, здатним надавати фотографіям, візиток, дипломів, сертифікатів, листівок, титульним листам, обкладинках і безлічі інших документів декоративний зовнішній вигляд, удосконалюючи їх естетику.

Головна перевагатехнології фольгирования полягає у відносній дешевизні, навіть якщо мова йде про обробку невеликої кількості документів. Даний метод не вимагає значних витрат часу, так само як і наявності великої кількості спеціалізованого обладнання. Для того щоб надавати дану послугу клієнтам свого поліграфічного підприємства, досить обзавестися ламінатором з гарячими валами, а також купити фольгу для ламінаторів.

Окремо слід подбати про наявність відповідної паперу. Це повинна бути не просто основа, здатна без перешкод пройти через апарат, але і такий папір, на яку добре лягає фольга. З цією метою варто відмовитися від фактурних і лакованих поверхонь, на які і тонер, і фольга будуть накладатися нерівномірно.

Багатство асортименту

Наявна у продажу фольгу для ламінаторів різниться за кількома критеріями. Так, в асортименті інтернет-магазину потенційні і постійні покупці можуть придбати матеріал:

  • виконаний в різних колірних варіаціях. Це як фольга для фольгирования на ламинаторе базових кольорів і їх відтінків, так і розкішної золотою, срібною, мідної тональності;
  • з декількома типами текстури. Традиційно популярною вважається матеріал з глянсовою і матовою поверхнею. Якщо перевагою першого виду є неперевершена яскравість фарб, реалістичність передачі кольору, то сильними сторонами другого вважаються антибліковий ефект і стійкість поверхні до механічних пошкоджень (наприклад, появи подряпин).

Ми пропонуємо своїм клієнтам купити фольгу для ламінатора необхідної товщини, намотану в рулони різної довжини. На остаточну ціну продукції впливає метраж, якість, колірне рішення. У нас можна поповнити запаси витратних матеріалів в залежності від обсягів їх використання і масштабів власного виробництва.

Якщо вам необхідна матеріал в нашому інтернет-магазині можна з максимальною вигодою. Збалансована вартість і високу якість - це та комбінація бажаних характеристик, яка стає реальністю для покупців, які вирішили співпрацювати з компанією FotoZip.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Поверхня:
Колір:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.