Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Фотобарабани

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 168
250 грн.

168 грн.

136 грн.

66 грн.

32 грн.

41 грн.

70 грн.

37 грн.

164 грн.

188 грн.

81 грн.

62 грн.

Фотобарабаном називається алюмінієвий циліндр, порожній усередині і зовні покритий діелектриком. Він призначений для безпосереднього перенесення тексту на друк. Коли на фотобарабан потрапляє промінь лазера, який містить відбиток зображення документа, він заряджає його зарядом, який притягує до себе тонер якраз в тих місцях, де має бути зображення. В результаті папір, прокочуючи по фотобарабані, переймає на себе цей тонер і на виході виходить зображення.

У нашому інтернет магазині представлено кілька видів фотобарабанів - ті, які встановлюються безпосередньо в картридж і ті, що призначені для установки в принтер. Вартість фотобарабана зазвичай перевищує вартість інших частин картриджа або принтера. Фотобарабан боїться будь-яких пошкоджень, його не можна виставляти на сонце, його не можна чіпати голими руками і т.д. Тому фотобарабан дорого обходиться ще і в обслуговуванні.

Як і всі інші частини картриджа, фотобарабан зношується з часом, і вимагає своєї заміни. Якщо Ви побачили, що по краях друкованого документа почали друкуватися чорні смуги, значить, настав час звернутися в інтернет магазин FotoZip для того, щоб купити новий фотобарабан для принтера або картриджа Canon, HP, Brother, Samsung, Konica Minolta, Kyocera Mita, OKI, Xerox будь-якого світового виробника -Hanp Cyben, Mitsubishi, NewTone, SGT, АНК, Foshan, PrintPro виробника.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 4 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії: