Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Ламінатори

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 2
1327 грн.

1919 грн.

Ламінатори

Такий різновид після друкованої обробки документів, як ламінування (покриття поверхні паперового носія шаром захисної плівки), користується всезростаючої популярністю, бо дає змогу надати документації естетичності і продовжити загальний строк її експлуатації. Якщо ви плануєте урізноманітнити спектр надаваних вашим підприємством послуг, вам не завадить купити ламінатор.

Що являє собою пристрій?

Ламинатор - це спеціальний прилад, призначений для «зчеплення» захисної плівки з паперовим документом. Використовуючи даний апарат, можна виконувати ламинацию грамот, дипломів, фото, візиток, карток, бейджів і т. Д. Такі пристосування є невід'ємними атрибутами копіцентрів, друкарень, фотостудій, офісів безлічі компаній і все ширше використовуються навіть в домашніх умовах.

Сьогодні можна знайти в продажу моделі пристроїв різних форматів: купити ламінатор А4 або А3, А5 або А6 варто, виходячи з того, з якою продукцією найчастіше доводиться працювати вашому підприємству. Існують також варіації апаратів, які виконують паралельно і процедуру фольгирования. Це значно розширює сферу застосування приладу. Закономірно, що від набору функціональних можливостей безпосередньо залежить ціна ламінатора.

У каталозі інтернет-магазину представлені пристрої відомих брендів, які підходять для експлуатації та будинки, і в офісних масштабах.

Різновиди моделей

Залежно від типу постпечатной обробки, бувають ламінатори для гарячого ламінування і для холодного. Виходячи з технології нанесення плівки, пристрої класифікуються таким чином:

- рулонний ламінатор. Застосовується з метою ламінування широкоформатної документації (форматів А0 - А3), а також такою, що має нестандартні розміри. Здатний виконувати великі обсяги замовлень. Оператор, що працює за таким апаратом, повинен мати спеціальні навички. Використовується апарат в офісних умовах;
- пакетний ламінатор. Відомий ще як конвертний. Він призначений для роботи з паперовими носія даних, формат яких - менше А3. Максимально простий і зручний в експлуатації, з процедурою ламінування на ньому впорається навіть починаючий користувач. Апарат підходить і для офісних, і для домашніх умов.

Щоб замовити ламинатор, достатньо заповнити електронну заявку і відправити її нам, або ж зв'язатися з менеджером по телефону. Ми забезпечуємо доставку пристрою в будь-який український регіон - ваше завдання вибрати транспортну компанію і вказати адресу відділення. На усі товари надається гарантія, а постійні клієнти, які купують продукцію для свого копицентра або друкарні у нас, отримують додаткові знижки і бонуси. Наша мета - взаємовигідна співпраця на тривалій основі.

Фільтр товарів

Формат:
Маx товщина плівки:
Фольгування:
Ламінування фото:
Реверс:
Холодне ламінування:
Виробник:

Please publish modules in offcanvas position.