Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Ламінатори

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 14
Очікується
Ламинатор A4 Vision G10, 75-125 мкм (1110101010306)
1294 грн.
Немає на складі

1678 грн.

Очікується
Ламинатор A3 з різаком А3, 32-125 мкм (2104152eu)
3959 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор A4, плівка до 125мкм , FUSION 1100L A4
3595 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор A4, плівка до 125мкм ,FUSION 3000L A4
5586 грн.
Немає на складі

6997 грн.

Очікується
Ламинатор A3, плівка до 250мкм, Pro 330
9739 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор D&A art G60, А3 конвертний
7737 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор Leitz iLAM Home Office A4, зелений металік
3750 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор Leitz iLAM Home Office A4, рожевий металік
3750 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор Leitz iLAM Home Office A4, синій металлик
3750 грн.
Немає на складі

Очікується
Ламинатор Leitz iLAM Home Office A4, 80-125мкм Grey (73680089)
3750 грн.
Немає на складі

Ламінатори

Такий різновид після друкованої обробки документів, як ламінування (покриття поверхні паперового носія шаром захисної плівки), користується всезростаючої популярністю, бо дає змогу надати документації естетичності і продовжити загальний строк її експлуатації. Якщо ви плануєте урізноманітнити спектр надаваних вашим підприємством послуг, вам не завадить купити ламінатор.

Що являє собою пристрій?

Ламинатор - це спеціальний прилад, призначений для «зчеплення» захисної плівки з паперовим документом. Використовуючи даний апарат, можна виконувати ламинацию грамот, дипломів, фото, візиток, карток, бейджів і т. Д. Такі пристосування є невід'ємними атрибутами копіцентрів, друкарень, фотостудій, офісів безлічі компаній і все ширше використовуються навіть в домашніх умовах.

Сьогодні можна знайти в продажу моделі пристроїв різних форматів: купити ламінатор А4 або А3, А5 або А6 варто, виходячи з того, з якою продукцією найчастіше доводиться працювати вашому підприємству. Існують також варіації апаратів, які виконують паралельно і процедуру фольгирования. Це значно розширює сферу застосування приладу. Закономірно, що від набору функціональних можливостей безпосередньо залежить ціна ламінатора.

У каталозі інтернет-магазину представлені пристрої відомих брендів, які підходять для експлуатації та будинки, і в офісних масштабах.

Різновиди моделей

Залежно від типу постпечатной обробки, бувають ламінатори для гарячого ламінування і для холодного. Виходячи з технології нанесення плівки, пристрої класифікуються таким чином:

- рулонний ламінатор. Застосовується з метою ламінування широкоформатної документації (форматів А0 - А3), а також такою, що має нестандартні розміри. Здатний виконувати великі обсяги замовлень. Оператор, що працює за таким апаратом, повинен мати спеціальні навички. Використовується апарат в офісних умовах;
- пакетний ламінатор. Відомий ще як конвертний. Він призначений для роботи з паперовими носія даних, формат яких - менше А3. Максимально простий і зручний в експлуатації, з процедурою ламінування на ньому впорається навіть починаючий користувач. Апарат підходить і для офісних, і для домашніх умов.

Щоб замовити ламинатор, достатньо заповнити електронну заявку і відправити її нам, або ж зв'язатися з менеджером по телефону. Ми забезпечуємо доставку пристрою в будь-який український регіон - ваше завдання вибрати транспортну компанію і вказати адресу відділення. На усі товари надається гарантія, а постійні клієнти, які купують продукцію для свого копицентра або друкарні у нас, отримують додаткові знижки і бонуси. Наша мета - взаємовигідна співпраця на тривалій основі.

Фільтр товарів

Формат:
Маx товщина плівки:
Фольгування:
Ламінування фото:
Реверс:
Холодне ламінування:
Виробник:

Please publish modules in offcanvas position.