Авторизація
Історія(0)
Обране(0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Лазерні картриджі для Samsung

209 грн.

200 грн.

500 грн.

500 грн.

584 грн.

452 грн.

414 грн.

534 грн.

600 грн.

600 грн.

487 грн.

319 грн.

Лазерні картриджі для Samsung

В умовах офісної або домашньої друку рано чи пізно власники лазерних принтерів і МФУ Samsung стикаються з необхідністю оновити картриджі в пристроях. І причина цього - не обов'язково вихід з ладу комплектуючого, яке більше не підлягає ремонту. Далекоглядні власники поліграфічних підприємств або керівники компаній з інтенсивним документообігом знають, що запасні заправлені лазерні картриджі Samsung завжди необхідно мати в резерві на випадок, якщо закінчиться тонер, а можливості заповнити його дефіцит в цей момент не знайдеться.

Переваги асортименту магазина FotoZip

У нашому електронному каталозі представлені комплектуючі для популярних моделей друкувального обладнання, які є 100% аналогами оригінальних. Сумісні картриджі для лазерних принтерів Samsung отримали визнання багатьох користувачів завдяки таким незаперечних переваг:

  • невисока вартість, в порівнянні з оригінальними;
  • заправка лазерних картриджів Samsung може проводитися до трьох - чотирьох разів, а це значить, що міняти комплектувальне доведеться рідше;
  • знайти тонер і необхідні деталі для ремонту сумісних картриджів набагато легше, ніж у випадку з оригінальними;
  • комплектуючі повністю відповідають моделі пристрою, для якої вони виготовлені, не призводять до швидкого зносу устаткування;
  • якість друку при використанні сумісних картриджів не знижується.

На нашій віртуальній вітрині можна вибрати як кольоровий лазерний картридж Samsung необхідної моделі, так чорний, які в комплексі забезпечать висококласну барвисту і монохромний друк текстових і графічних документів.

Чим вигідна співпраця з нами?

Першим, про що замислюється кожен далекоглядний покупець, є питання про те, наскільки вигідним буде для нього придбання. Адже картриджі для лазерних принтерів Samsung - це одна з важливих статей фінансових інвестицій як для домашньої «майстерні», так і для великого спеціалізованого підприємства. У зв'язку з цим ми подбали про:
якість друку при використанні сумісних картриджів не знижується.

 

  • захист клієнтів від підробок та неякісної продукції, поповнюючи свій асортимент шляхом прямих поставок виключно сертифікованих товарів від надійних всесвітньо відомих брендів;
  • відсутності нераціональних і необґрунтованих націнок на вироби, реалізуючи їх за вартістю, заявленою виробниками;
  • можливості купити лазерні картриджі Samsung як оптом, так і в роздріб;
  •  відправці посилок в усі українські регіони без винятку за допомогою транспортних компаній;
  • надання замовнику вибору зручного способу оплати придбаного товару (післяплатою або за безготівковим розрахунком).

Щоб купити картридж для лазерного принтера SAMSUNG SCX, SAMSUNG ML, Samsung CLX, Samsung CLP, досить ввести в рядок пошуку його модель і перевірити наявність. Якщо ви сумніваєтеся щодо правильності вибору, зв'яжіться з нашими консультантами - вони нададуть кваліфіковану допомогу абсолютно безкоштовно.

 

Фільтр

Пошук:
Виробник:
Колір:
Ресурс:
Пошук в категорії

Please publish modules in offcanvas position.