Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Лазерні картриджі для Samsung

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 47
479 грн.

479 грн.

424 грн.

729 грн.

1567 грн.

1278 грн.

1751 грн.

994 грн.

1041 грн.

788 грн.

962 грн.

1146 грн.

Лазерні картриджі для Samsung

В умовах офісної або домашньої друку рано чи пізно власники лазерних принтерів і МФУ Samsung стикаються з необхідністю оновити картриджі в пристроях. І причина цього - не обов'язково вихід з ладу комплектуючого, яке більше не підлягає ремонту. Далекоглядні власники поліграфічних підприємств або керівники компаній з інтенсивним документообігом знають, що запасні заправлені лазерні картриджі Samsung завжди необхідно мати в резерві на випадок, якщо закінчиться тонер, а можливості заповнити його дефіцит в цей момент не знайдеться.

Переваги асортименту магазина FotoZip

У нашому електронному каталозі представлені комплектуючі для популярних моделей друкувального обладнання, які є 100% аналогами оригінальних. Сумісні картриджі для лазерних принтерів Samsung отримали визнання багатьох користувачів завдяки таким незаперечних переваг:

  • невисока вартість, в порівнянні з оригінальними;
  • заправка лазерних картриджів Samsung може проводитися до трьох - чотирьох разів, а це значить, що міняти комплектувальне доведеться рідше;
  • знайти тонер і необхідні деталі для ремонту сумісних картриджів набагато легше, ніж у випадку з оригінальними;
  • комплектуючі повністю відповідають моделі пристрою, для якої вони виготовлені, не призводять до швидкого зносу устаткування;
  • якість друку при використанні сумісних картриджів не знижується.

На нашій віртуальній вітрині можна вибрати як кольоровий лазерний картридж Samsung необхідної моделі, так чорний, які в комплексі забезпечать висококласну барвисту і монохромний друк текстових і графічних документів.

Чим вигідна співпраця з нами?

Першим, про що замислюється кожен далекоглядний покупець, є питання про те, наскільки вигідним буде для нього придбання. Адже картриджі для лазерних принтерів Samsung - це одна з важливих статей фінансових інвестицій як для домашньої «майстерні», так і для великого спеціалізованого підприємства. У зв'язку з цим ми подбали про:
якість друку при використанні сумісних картриджів не знижується.

 

  • захист клієнтів від підробок та неякісної продукції, поповнюючи свій асортимент шляхом прямих поставок виключно сертифікованих товарів від надійних всесвітньо відомих брендів;
  • відсутності нераціональних і необґрунтованих націнок на вироби, реалізуючи їх за вартістю, заявленою виробниками;
  • можливості купити лазерні картриджі Samsung як оптом, так і в роздріб;
  •  відправці посилок в усі українські регіони без винятку за допомогою транспортних компаній;
  • надання замовнику вибору зручного способу оплати придбаного товару (післяплатою або за безготівковим розрахунком).

Щоб купити картридж для лазерного принтера SAMSUNG SCX, SAMSUNG ML, Samsung CLX, Samsung CLP, досить ввести в рядок пошуку його модель і перевірити наявність. Якщо ви сумніваєтеся щодо правильності вибору, зв'яжіться з нашими консультантами - вони нададуть кваліфіковану допомогу абсолютно безкоштовно.

 

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Колір:
Ресурс:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.