Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Лазерні картриджі для Xerox

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 58
516 грн.

202 грн.

484 грн.

646 грн.

954 грн.

238 грн.

Очікується
Картридж для Samsung сцмісний ml-1710D3, XEV Black, BASF (BASF-KT-ml1710D3) універсальний
475 грн.
Немає на складі

389 грн.

603 грн.

922 грн.

546 грн.

Очікується
Картридж для Xerox Phaser 3010, 3040, WC3045 сумісний 106R02183 Black, BASF (BASFID-69972) Max
344 грн.
Немає на складі

Лазерні картриджі для Xerox

Якщо ваш лазерний принтер або МФУ Xerox потребують заміни картриджа, тоді пропонуємо ретельно вивчити асортимент інтернет-магазину FotoZip. У нашому електронному каталозі ви зможете знайти комплектує, виготовлене для вашої моделі друкувального пристрою. Тут можна купити лазерний картридж Xerox в лічені хвилини, чому сприяє зручна система фільтрів при пошуку. Якщо ви не маєте можливості відлучитися з роботи в сервісний центр, а особистий час на походи по магазинах витрачати не бажаєте, тоді здійсните покупку, не виходячи з офісу або будинку, і отримаєте її за вказаною в заявці адресою.

Які картриджі ми пропонуємо вашій увазі?

Всі товари, представлені на віртуальній вітрині, є 100% аналогами оригінальних брендових картриджів, які відрізняються високою вартістю, а тому вимагають значних фінансових витрат з боку власників друкувального обладнання. Купуючи сумісний комплектує, можна заощадити, але при цьому бути впевненим і в якості друку, і в надійності картриджа, який не призведе до поломки принтера.

На поліграфічних підприємствах, в друкарнях з великими обсягами друку, а також в офісах з масштабним документообігом нерідкі випадки, коли лазерні картриджі Xerox перестають функціонувати, що загрожує зупинкою робочого процесу і збитками. Причин цього кілька:

  • поломка комплектуючих, викликана неохайним використанням, неправильної заправкою або ж закономірним зношенням в силу часу;
  • вичерпання тонера, яке може стати справжньою несподіванкою, якщо контроль над його рівнем не проводився.

У нас можна купити монохромні лазерні картриджі Xerox для друку текстових файлів і чорно-білої графіки. Представлені в асортименті і кольорові лазерні картриджі Xerox для виконання друку фото і барвистою поліграфічної продукції.

Зручна і вигідна покупка з FotoZip

Ми надаємо приватним і корпоративним клієнтам вигідну можливість придбати в роздріб або оптом витратні матеріали для друку за демократичною вартістю. Нам віддають перевагу, оскільки ми:

  • оперативно обробляємо заявки, формуємо посилку і відправляємо її замовнику;
  • гарантуємо якість продукції, що підтверджується сертифікатами, і захист від підробок;
  • НЕ практикуємо накруток на ціни на картриджі для лазерних принтерів, МФУ Xerox та інших товарів, представлених на віртуальній вітрині;
  •  здійснюємо прямі поставки матеріалів від компаній-виробників;
  • організуємо відправку посилок в усі регіони України транспортними компаніями по вибору клієнтів;
  • проводимо безкоштовні консультації з актуальних питань в телефонному режимі.

Щоб придбати картриджі для лазерного принтера Xerox, необхідно заповнити заявку на сайті і відправити її нам. Якщо ви бажаєте прискорити процес - зателефонуйте нашим менеджерам по одному із зазначених телефонів і зробіть своє замовлення. А ми відразу ж приступимо до його виконання.

У нас представлені сумісні картриджі для Xerox Phaser, Work Centre найпопулярніших виробників BASF, ColorWay, Print Pro, WWM, NewTone

 

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Колір:
Ресурс:
Виробник:
Категорії:

Графік роботи

14.10 - 17.10.2021 - вихідні дні.