Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Лазерні картриджі для Xerox

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 30
404 грн.

732 грн.

936 грн.

1108 грн.

880 грн.

1622 грн.

725 грн.

725 грн.

761 грн.

1395 грн.

1332 грн.

1474 грн.

Лазерні картриджі для Xerox

Якщо ваш лазерний принтер або МФУ Xerox потребують заміни картриджа, тоді пропонуємо ретельно вивчити асортимент інтернет-магазину FotoZip. У нашому електронному каталозі ви зможете знайти комплектує, виготовлене для вашої моделі друкувального пристрою. Тут можна купити лазерний картридж Xerox в лічені хвилини, чому сприяє зручна система фільтрів при пошуку. Якщо ви не маєте можливості відлучитися з роботи в сервісний центр, а особистий час на походи по магазинах витрачати не бажаєте, тоді здійсните покупку, не виходячи з офісу або будинку, і отримаєте її за вказаною в заявці адресою.

Які картриджі ми пропонуємо вашій увазі?

Всі товари, представлені на віртуальній вітрині, є 100% аналогами оригінальних брендових картриджів, які відрізняються високою вартістю, а тому вимагають значних фінансових витрат з боку власників друкувального обладнання. Купуючи сумісний комплектує, можна заощадити, але при цьому бути впевненим і в якості друку, і в надійності картриджа, який не призведе до поломки принтера.

На поліграфічних підприємствах, в друкарнях з великими обсягами друку, а також в офісах з масштабним документообігом нерідкі випадки, коли лазерні картриджі Xerox перестають функціонувати, що загрожує зупинкою робочого процесу і збитками. Причин цього кілька:

  • поломка комплектуючих, викликана неохайним використанням, неправильної заправкою або ж закономірним зношенням в силу часу;
  • вичерпання тонера, яке може стати справжньою несподіванкою, якщо контроль над його рівнем не проводився.

У нас можна купити монохромні лазерні картриджі Xerox для друку текстових файлів і чорно-білої графіки. Представлені в асортименті і кольорові лазерні картриджі Xerox для виконання друку фото і барвистою поліграфічної продукції.

Зручна і вигідна покупка з FotoZip

Ми надаємо приватним і корпоративним клієнтам вигідну можливість придбати в роздріб або оптом витратні матеріали для друку за демократичною вартістю. Нам віддають перевагу, оскільки ми:

  • оперативно обробляємо заявки, формуємо посилку і відправляємо її замовнику;
  • гарантуємо якість продукції, що підтверджується сертифікатами, і захист від підробок;
  • НЕ практикуємо накруток на ціни на картриджі для лазерних принтерів, МФУ Xerox та інших товарів, представлених на віртуальній вітрині;
  •  здійснюємо прямі поставки матеріалів від компаній-виробників;
  • організуємо відправку посилок в усі регіони України транспортними компаніями по вибору клієнтів;
  • проводимо безкоштовні консультації з актуальних питань в телефонному режимі.

Щоб придбати картриджі для лазерного принтера Xerox, необхідно заповнити заявку на сайті і відправити її нам. Якщо ви бажаєте прискорити процес - зателефонуйте нашим менеджерам по одному із зазначених телефонів і зробіть своє замовлення. А ми відразу ж приступимо до його виконання.

У нас представлені сумісні картриджі для Xerox Phaser, Work Centre найпопулярніших виробників BASF, ColorWay, Print Pro, WWM, NewTone

 

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Колір:
Ресурс:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.