Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Лезо дозування

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 74
199 грн.

103 грн.

41 грн.

43 грн.

13 грн.

13 грн.

57 грн.

97 грн.

147 грн.

61 грн.

56 грн.

67 грн.

Щоб тонер рівномірно розташовувався на поверхні магнітного вала, існує спеціальне пристосування - лезо дозування. Воно складається з каркаса з гнучкою пластиною, яка знаходиться в картриджі і розподіляє тонер по валу.

У деяких картриджах леза виробляються з металевих пластин, а в інших - на основі поліуретанових. Але в обох випадках сама пластина повинна бути ідеально рівною і гладкою. Будь-які виступи, щербини і інші дефекти змушують тонер розмазуються по папері у вигляді поздовжніх смуг. В цьому випадку потрібно замінити лезо дозування.

Найчастіше заміни потребують леза дозування в більш звичних для українців картриджах Canon або HP, так як вони виготовляються з поліуретану, а не з металу, але якщо Вам знадобляться леза дозування і для інших картіджів, їх Ви також зможете придбати в інтернет магазині FotoZip.

Ми доставимо в будь-яке місто то кількість лез, яке Вам буде необхідно. Ви можете купити лезо дозування, як для власних картриджів, так і для ремонту картриджів клієнтів. До того ж, купуючи у нас картриджі оптом, Ви можете розраховувати на істотні знижки.

Замовити леза дозування в Україні можна за допомогою форми замовлення, розташованої на нашому сайті.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.