Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Лезо дозування

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 106
138 грн.

70 грн.

28 грн.

31 грн.

34 грн.

9 грн.

9 грн.

25 грн.

31 грн.

67 грн.

56 грн.

102 грн.

Щоб тонер рівномірно розташовувався на поверхні магнітного вала, існує спеціальне пристосування - лезо дозування. Воно складається з каркаса з гнучкою пластиною, яка знаходиться в картриджі і розподіляє тонер по валу.

У деяких картриджах леза виробляються з металевих пластин, а в інших - на основі поліуретанових. Але в обох випадках сама пластина повинна бути ідеально рівною і гладкою. Будь-які виступи, щербини і інші дефекти змушують тонер розмазуються по папері у вигляді поздовжніх смуг. В цьому випадку потрібно замінити лезо дозування.

Найчастіше заміни потребують леза дозування в більш звичних для українців картриджах Canon або HP, так як вони виготовляються з поліуретану, а не з металу, але якщо Вам знадобляться леза дозування і для інших картіджів, їх Ви також зможете придбати в інтернет магазині FotoZip.

Ми доставимо в будь-яке місто то кількість лез, яке Вам буде необхідно. Ви можете купити лезо дозування, як для власних картриджів, так і для ремонту картриджів клієнтів. До того ж, купуючи у нас картриджі оптом, Ви можете розраховувати на істотні знижки.

Замовити леза дозування в Україні можна за допомогою форми замовлення, розташованої на нашому сайті.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії: