Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Обкладинки для брошурування

Обкладинки для палітурки

Обкладинки для палітурки - це незамінний витратний матеріал для друкарень і фірм, що займаються прошивкою документації. Реферати, курсові, дипломні роботи, безліч офіційно-ділових паперів (брошури, презентаційні матеріали, альбоми та інше) Вимагають оформлення за допомогою палітурки, за рахунок якого можна надати їм акуратний, презентабельний і солідний зовнішній вигляд, забезпечити більш тривале зберігання без пошкоджень. А це означає, що купити обкладинки для біндера доцільно не тільки в пік захисту студентських робіт.

При використанні палітурки документ отримує більш високий рівень міцності і стійкості до зношування. Сучасні виробники даного витратного матеріалу пропонують придбати м'які і тверді обкладинки для палітурки. Їх колірна гамма неймовірно широка. Можна використовувати як прозорі обкладинки для палітурки, так і пофарбовані в різні відтінки. Продумано і грамотно комбінуючи їх з пружинами, які також відрізняються великою кількістю колірних рішень, можна створювати дійсно іміджеву продукцію, здатну стати елементом стилістики компанії.

Який асортимент обкладинок представлено в каталозі?

Ми постаралися поповнити віртуальну вітрину різними варіаціями виробів, щоб задовольнити домагання навіть найвибагливіших покупців. Залежно від типу матеріалу, використаного виробниками для виготовлення, в електронному каталозі представлені:

  • обкладинки для палітурки картонні - виготовляються з картону різної щільності. Чим цей показник вищий, тим твердіше і надійніше обкладинка. Часто мають стилізацію під натуральну шкіру. Їх гідність - строгий і офіційний стиль. Серед позитивних моментів - здатність добре захищати документацію від пошкоджень при механічному впливі;
  • обкладинки для палітурки пластикові - виробляються з прозорого ПВХ або поліпропілену, часто тонованого, щільність якого варіює від 150 до 300 мкм. Є ідеальним захистом документа не тільки від механічних пошкоджень, але і від вологи і попадання бризок води, бруду. Найчастіше обкладинки для палітурки пластикові прозорі кріпляться спереду документа - на титульний лист. Адже через них добре видно текст, який вказує на те, що це за документація.

Витратний матеріал має різний формат. Якщо вам потрібна обкладинка для палітурки А4, А3, в каталозі інтернет-магазину ви зможете знайти необхідний варіант вироби за доступною вартості.
Щоб замовити товар, достатньо зв'язатися з нами за телефоном або оформити заявку просто тут - на офіційному сайті. Географія нашої роботи охоплює всі регіони України, тому протягом 1-2 днів ваше підприємство поповниться якісними матеріалами, щоб продовжити свою безперебійну роботу в наданні послуг приватним та корпоративним клієнтам. Залишайтеся з нами і користуйтеся привілеями, які надаються для постійних покупців.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Пошук в категорії:
Формат:
Щільність:
Колір:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.