Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Папір для сублімації

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 28
549 грн.

130 грн.

232 грн.

332 грн.

653 грн.

347 грн.

629 грн.

678 грн.

127 грн.

78 грн.

313 грн.

457 грн.

Сублімаційний папір застосовується для перенесення зображення з паперу на іншу поверхню методом термопереноса. Він є одним з найважливіших елементів сублімаційного друку.

Такий папір має не звичайну, а особливу поверхню, яка не дозволяє чорнилам вбиратися в неї. Але при цьому покриття забезпечує стійкість фарб на папері і запобігає їх розмазування. Сублімаційний папір завжди зберігає яскраві зображення з точними контурами.

Сублімаційний папір придатний для струменевих принтерів з сублімаційними чорнилами. Відомо, що для досягнення найбільш ефективного результату рекомендують використовувати витратні матеріали одного виробника, тому до сублімаційного паперу ми пропонуємо купити і сумісні  чорнила.

Ціна на папір є високою, але на друку такого роду не варто економити. Краще використовувати один аркуш сублімаційного паперу і отримати зображення високої якості, ніж намагатися зробити друк на папері гіршої якості з поганими результатами. Пам'ятайте, що якість буде завжди відповідати ціні!

Купити сублимационий фотопапір кращих виробників Lomond, IST, INKSYSTEM, ColorWay, WWM, BestSub можна на сайті FotoZip. Ми доставляємо товари для друку по всій території України.


 cредня оцінка (9.8/10) | відгуків в категорії: 4 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Поверхня:
Виробник:
Категорії: