Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Папір для сублімації

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 34
Хіт продажу
Папір сублімаційний Lomond, А3, 100 г, 50 л.
331 грн.

549 грн.

Хіт продажу
Папір сублімаційний Lomond, А4, 100 г/п, 100 л.
335 грн.

130 грн.

232 грн.

353 грн.

695 грн.

270 грн.

360 грн.

Очікується
Папір сублімаційний Inksystem A4, 100 аркушів
480 грн.
Немає на складі

589 грн.

78 грн.

Сублімаційний папір застосовується для перенесення зображення з паперу на іншу поверхню методом термопереноса. Він є одним з найважливіших елементів сублімаційного друку.

Такий папір має не звичайну, а особливу поверхню, яка не дозволяє чорнилам вбиратися в неї. Але при цьому покриття забезпечує стійкість фарб на папері і запобігає їх розмазування. Сублімаційний папір завжди зберігає яскраві зображення з точними контурами.

Сублімаційний папір придатний для струменевих принтерів з сублімаційними чорнилами. Відомо, що для досягнення найбільш ефективного результату рекомендують використовувати витратні матеріали одного виробника, тому до сублімаційного паперу ми пропонуємо купити і сумісні  чорнила.

Ціна на папір є високою, але на друку такого роду не варто економити. Краще використовувати один аркуш сублімаційного паперу і отримати зображення високої якості, ніж намагатися зробити друк на папері гіршої якості з поганими результатами. Пам'ятайте, що якість буде завжди відповідати ціні!

Купити сублимационий фотопапір кращих виробників Lomond, IST, INKSYSTEM, ColorWay, WWM, BestSub можна на сайті FotoZip. Ми доставляємо товари для друку по всій території України.


 cредня оцінка (9.75/10) | відгуків в категорії: 4 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Поверхня:
Виробник:
Категорії: