Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Папір, плівка для лазерного друку

Плівка, папір для лазерних принтерів

Папір, а також плівка для лазерного друку представляють клас витратних матеріалів, які призначені для нанесення тексту або зображень на їх поверхню із застосуванням лазерного друкарського обладнання. В асортименті нашого інтернет-магазину є продукція для виконання як стандартної, так і широкоформатного друку.

Як правильно вибрати витратний матеріал?

Папір для лазерного принтера, а також лазерна плівка повинні вибиратися ретельно, оскільки їх якістю визначається не тільки чіткість і насиченість відбитків, а й загальний термін працездатності обладнання. Використання несумісних з принтером витратних матеріалів здатне привести до передчасного зношування деталей і виходу його з ладу. Тому перш ніж купити папір для лазерного друку або плівку, необхідно звернути увагу на такі критерії:

  • рівень щільності. Універсальним варіантом є показник від 80-90 г / м2 - такий папір для лазерного друку сумісна практично з усім відомим обладнанням. Матеріал, який має більш низьку щільність, неміцний, мнеться, схильний до розривання в процесі друку і здатний застрявати в принтері. Щодо ж паперу і плівки з більшою щільністю, перед покупкою слід дізнатися в інструкції до обладнання, чи підтримує вона роботу з таким матеріалом;
  • тип текстури. Сьогодні у продажу є як глянцевий папір для лазерних принтерів і плівка, так і матовий, і текстурований матеріал. Все залежить від того, з якою метою він буде використаний;
  • рівень прозорості. Цей параметр є ключовим, якщо мова йде про виконання двостороннього друку. Прозорість зменшується зі збільшенням щільності паперу. В асортименті є плівка для лазерного принтера прозора, напівпрозора, біла;
  • білизна. Якщо мова йде про «повсякденному» офісного друку, то рекомендований показник білизни - не менше 90%. Для презентаційних матеріалів оптимальний варіант - це плівка і папір з білизною 98%.

Слід приділити увагу і таким критерієм, як запиленість. Чим більше матеріал пилить, тим більше осаду утворюється на комплектуючих друкувального пристрою і тим більше воно схильне поломок.

Окрема категорія продукції - це самоклеюча плівка для лазерного принтера і самоклеюча папір для лазерного принтера. Верхній шар таких матеріалів завдано на спеціальну клейову основу, що забезпечує їх легке прикріплення до гладких поверхнях.

Як придбати продукцію?

Інтернет-магазин FotoZip надає можливість купити плівку і папір різних форматів від відомих виробників в межах одного електронного каталогу, не залишаючи дому чи офісу. Заповніть форму замовлення онлайн або залиште заявку по телефону, протягом 2-3 днів отримаєте витратні матеріали в своєму місті проживання за допомогою послуг обраної транспортної компанії і втілюйте креативні ідеї в життя без обмежень.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Поверхня:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Довжина рулону:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.