Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Плівка для друку

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 36
178 грн.

435 грн.

702 грн.

1036 грн.

558 грн.

168 грн.

334 грн.

681 грн.

179 грн.

554 грн.

122 грн.

149 грн.

Різні сфери діяльності зараз користуються плівками для друку. Наприклад, їх використовують для друку різних стікерів, наклейок, плакатів та іншої поліграфії.

Такі плівки мають різні покриття. З лицьового боку воно - спеціальне, що дозволяє зберігати текс, зображення, фотографію, малюнок точними і яскравими, і забезпечує відмінну передачу кольору і чіткість контурів. А що стосується зворотного боку, покриття на ній - адгезивні.

Плівки швидко вбирають чорнило, в результаті чтого не змащуються під час друку, а також не вицвітають, що дозволяє зберігати їх яскравими і барвистими протягом досить довгого часу. Різні принтери можуть працювати з такого роду плівками, друкуючи яскраві і якісні високоформатні зображення. Також плівки для друку є слаботоксичними матеріалами і зовсім не шкодять здоров'ю людини.

На нашому сайті представлені плівка для лазерних принтерів, плівка для струменевих принтерів, а токаж самоклеюча плівка.

Купити плівку для друку можна за цілком доступною ціною.

Ви можете замовити плівки для друку на нашому сайті. Ми доставляємо наші товари перевізниками різних кур'єрських служб по Україні, але Ви завжди можете забрати товар, замовлений Вами, самостійно в Дніпропетровську. Дізнатися все про умови оплати і доставки замовлення можна на нашому сайті.


 cредня оцінка (9.67/10) | відгуків в категорії: 5 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Поверхня:
Виробник:
Вид друку:
Для друку на принтерах:
Додатково:
Категорії: