Авторизація
Історія(0)
Обране(0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Плівка для ламінування

56 грн.

65 грн.

150 грн.
Немає на складі

165 грн.
Немає на складі

211 грн.
Немає на складі

222 грн.
Немає на складі

107 грн.
Немає на складі

112 грн.
Немає на складі

136 грн.

168 грн.

260 грн.

432 грн.

Плівка для ламінування

Ламінування - це поширений в наш час різновид післядрукарської обробки документів, завдяки якій стає можливим надати їм презентабельний зовнішній вигляд і значно збільшити тривалість терміну експлуатації. Процедура виконується з використанням такого матеріалу, як плівка для ламінування.

Популярні різновиди продукції

Сучасний асортимент матеріалу досить широкий. Існує кілька критеріїв, згідно з якими можна здійснити його класифікацію. Плівка для ламінування, купити яку пропонує наш інтернет-магазин, випускається в двох видах:

  • в конвертах - відформатована до певного розміру, що складається з двох складових частин, спаяних уздовж короткого підстави. Це плівка для ламінування А4, А5, А6, А3. Вибравши конверт відповідно до формату документа, останній необхідно вкласти між двома частинами плівки і спресувати за допомогою ламінатора. Такий варіант матеріалу використовується для офісних потреб. Товщина варіюється від 32 до 250 мікрон;
  • в рулонах - це «промисловий» варіант матеріалу. Плівка для рулонної ламінації зручна, якщо постпечатная обробка таким способом виконується у великих масштабах. Її товщина найчастіше становить від 24 до 38 мікрон.

Залежно від типу ламінування існує плівка для холодної ламінації і плівка для гарячої ламінації. У першому випадку матеріал має додатковий клейовий шар, яким він і пресується до документа, а в другому притискання здійснюється під впливом високих температур.

Виходячи з того, який полімер узятий за основу для виробництва, поширена поліпропіленова, поліестерова і ПВХ плівка для ламінування. Всі різновиди матеріалу еластичні, кристально прозорі, завдяки чому значно покращують якість зображення і тексту документа.

Плівку якої фактури можна знайти у нас?

В асортименті інтернет-магазину можна вибрати і придбати плівку таких фактурних різновидів:

 

  • глянсову, ідеально підходить для великого тексту (в зв'язку з наявністю відблисків), з властивістю реалістичною передачі кольору, посилення яскравості і насиченості зображень;
  • матову, що повернений від найменших відблисків, що дозволяє навіть робити позначки простим олівцем, кульковою або гелевою ручками. Ламінація матовою плівкою дозволяє захистити поверхню документів від механічних пошкоджень;

Плівка для ламінування ціна на яку безпосередньо залежить від перерахованих вище характеристик, доступна до придбання на нашому офіційному сайті. Оформляйте замовлення онлайн або по телефону і через один-два дні очікуйте посилку за вказаною адресою в своєму місті. Ми ретельно піклуємося про те, щоб ваше виробництво функціонувало без найменших збоїв і простоїв.

 


 cредня оцінка (9.77/10) | відгуків в категорії: 17 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр

Пошук:
Виробник:
Поверхня:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть конвертів:
Пошук в категорії:

Please publish modules in offcanvas position.