Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Плівка для ламінування

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 97
99 грн.

Очікується
Плівка для ламинації глянець А6, 150мкм (100/50), 100шт
226 грн.
Немає на складі

169 грн.

Акція
Плівка для ламинації глянець А5, 100мкм (50/50), 100шт ANTISTATIC
215 грн.
-10%
193 грн.

258 грн.

Очікується
Плівка для ламинації глянець А5, 150мкм (100/50), 100шт
426 грн.
Немає на складі

364 грн.

523 грн.

Хіт продажу
Плівка для ламинації глянець А4, 75мкм (38/37), 100шт ANTISTATIC
269 грн.

2507 грн.

Очікується
Плівка для ламинації глянець А4, 80мкм (50/30), 100шт ANTISTATIC
301 грн.
Немає на складі

Очікується
Плівка для ламинації глянець А4, 80мкм, 1000 штук ANTISTATIC
2764 грн.
Немає на складі

Плівка для ламінування

Ламінування - це поширений в наш час різновид післядрукарської обробки документів, завдяки якій стає можливим надати їм презентабельний зовнішній вигляд і значно збільшити тривалість терміну експлуатації. Процедура виконується з використанням такого матеріалу, як плівка для ламінування.

Популярні різновиди продукції

Сучасний асортимент матеріалу досить широкий. Існує кілька критеріїв, згідно з якими можна здійснити його класифікацію. Плівка для ламінування, купити яку пропонує наш інтернет-магазин, випускається в двох видах:

  • в конвертах - відформатована до певного розміру, що складається з двох складових частин, спаяних уздовж короткого підстави. Це плівка для ламінування А4, А5, А6, А3. Вибравши конверт відповідно до формату документа, останній необхідно вкласти між двома частинами плівки і спресувати за допомогою ламінатора. Такий варіант матеріалу використовується для офісних потреб. Товщина варіюється від 32 до 250 мікрон;
  • в рулонах - це «промисловий» варіант матеріалу. Плівка для рулонної ламінації зручна, якщо постпечатная обробка таким способом виконується у великих масштабах. Її товщина найчастіше становить від 24 до 38 мікрон.

Залежно від типу ламінування існує плівка для холодної ламінації і плівка для гарячої ламінації. У першому випадку матеріал має додатковий клейовий шар, яким він і пресується до документа, а в другому притискання здійснюється під впливом високих температур.

Виходячи з того, який полімер узятий за основу для виробництва, поширена поліпропіленова, поліестерова і ПВХ плівка для ламінування. Всі різновиди матеріалу еластичні, кристально прозорі, завдяки чому значно покращують якість зображення і тексту документа.

Плівку якої фактури можна знайти у нас?

В асортименті інтернет-магазину можна вибрати і придбати плівку таких фактурних різновидів:

 

  • глянсову, ідеально підходить для великого тексту (в зв'язку з наявністю відблисків), з властивістю реалістичною передачі кольору, посилення яскравості і насиченості зображень;
  • матову, що повернений від найменших відблисків, що дозволяє навіть робити позначки простим олівцем, кульковою або гелевою ручками. Ламінація матовою плівкою дозволяє захистити поверхню документів від механічних пошкоджень;

Плівка для ламінування ціна на яку безпосередньо залежить від перерахованих вище характеристик, доступна до придбання на нашому офіційному сайті. Оформляйте замовлення онлайн або по телефону і через один-два дні очікуйте посилку за вказаною адресою в своєму місті. Ми ретельно піклуємося про те, щоб ваше виробництво функціонувало без найменших збоїв і простоїв.

 


 cредня оцінка (9.93/10) | відгуків в категорії: 20 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть конвертів:
Поверхня:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.