Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Пружини металеві

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 46
182 грн.

192 грн.

182 грн.

Очікується
Пружина металева зелена d.6,4 - 34 петлі, 100шт
192 грн.
Немає на складі

182 грн.

182 грн.

243 грн.

243 грн.

243 грн.

243 грн.

243 грн.

243 грн.

Документ в палітурці з металевою пружиною також називають «евродокументом», його використовують на більшості ділових заходів і конференціях. Документи з палітуркою на металевій пружині коштують дорожче, ніж на пружині пластикової, але такі пружини цінуються виробниками зошитів і блокнотів, а також поліграфії, в яких замовляють палітурки ділової документації.

Документація в палітурці з металевої пружини виглядає дуже презентабельно. Саме металева пружина може зробити документи особливо офіційними. Металева пружина в палітурці викликає повагу колег на роботі і партнерів по бізнесу, до таких документів буде відчуватися особливе ставлення.

Особливою властивістю документів в палітурці на металевій пружині є те, що листи в ньому перевертаються на 360 градусів, що робить користування документом особливо зручним.
Але, в той же час, максимальна кількість аркушів, що можна розмістити в такому палітурці - 120, що в половину менше, ніж при палітурці пластиковою пружиною. Також листи в металевому палітурці не дістаються, і у Ваших клієнтів не буде можливості змінювати їх розташування, про що Ви повинні будете попередити їх, якщо будете займатися плетінням їх документів в своїй поліграфії.

Купити металеві пружини для біндера за вигідною ціною.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Крок:
Діаметр пружини:
Колір:
Виробник:
Категорії: