Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Пружини пластикові

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 82
165 грн.

165 грн.

165 грн.

165 грн.

165 грн.

165 грн.

Очікується
Пружина пластикова Ф8, колір білий
191 грн.
Немає на складі

191 грн.

191 грн.

Очікується
Пружина пластикова Ф8, колір зелений
191 грн.
Немає на складі

191 грн.

191 грн.

Відомо, що якісне оформлення є невід'ємною складовою успіху ваших документів. Тому для створення відмінно оформленої документації використовують палітурки, а для палітурок потрібні пружини, які є не менш важливим фактором, ніж обкладинки для палітурок.

Якщо у Вас є вдома биндер, Ви можете самостійно переплітати документи за допомогою пружин. Також ми пропонуємо придбати пружини і друкарням, які часто займаються палітурками.

Пластикові пружини для палітурки є дуже хорошим вибором, вони можуть скріплювати до 240 аркушів за раз, в залежності від товщини пружини. В інтернет магазині FotoZip є величезна кількість різних пластикових пружин будь-якого кольору, довжини і товщини, які стануть в нагоді як для кріплення невеликих брошур форматом А4, так і для презентацій форматом А3 і т.д.

Також Вам слід враховувати, що листи в пластикових палітурках можуть повертатися тільки на 180 градусів, на відміну від палітурок на металевих пружинах. Але зате Ви самостійно зможете одягнути таку пружину при наявності побутового біндера, а також зможете легко замінити в палітурці будь-яку сторінку.

Замовляйте пружини пластикові для палітурок в інтернет магазині FotoZip.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 6 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Діаметр пружини:
Колір:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.