Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Пружини пластикові

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 82
157 грн.

157 грн.

161 грн.

161 грн.

161 грн.

161 грн.

193 грн.

193 грн.

197 грн.

197 грн.

197 грн.

197 грн.

Відомо, що якісне оформлення є невід'ємною складовою успіху ваших документів. Тому для створення відмінно оформленої документації використовують палітурки, а для палітурок потрібні пружини, які є не менш важливим фактором, ніж обкладинки для палітурок.

Якщо у Вас є вдома биндер, Ви можете самостійно переплітати документи за допомогою пружин. Також ми пропонуємо придбати пружини і друкарням, які часто займаються палітурками.

Пластикові пружини для палітурки є дуже хорошим вибором, вони можуть скріплювати до 240 аркушів за раз, в залежності від товщини пружини. В інтернет магазині FotoZip є величезна кількість різних пластикових пружин будь-якого кольору, довжини і товщини, які стануть в нагоді як для кріплення невеликих брошур форматом А4, так і для презентацій форматом А3 і т.д.

Також Вам слід враховувати, що листи в пластикових палітурках можуть повертатися тільки на 180 градусів, на відміну від палітурок на металевих пружинах. Але зате Ви самостійно зможете одягнути таку пружину при наявності побутового біндера, а також зможете легко замінити в палітурці будь-яку сторінку.

Замовляйте пружини пластикові для палітурок в інтернет магазині FotoZip.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 6 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Діаметр пружини:
Колір:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.