Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Різаки для паперу

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 24
789 грн.

1179 грн.

1099 грн.

2240 грн.

Очікується
Шабельний різак А4, 335мм, 20 аркушів, KW-Trio 13912
2649 грн.
Немає на складі

Очікується
Шабельний різак А4, 310мм, 15 аркушів, KW-Trio 13925
2169 грн.
Немає на складі

Очікується
Шабельний різак А3, 440мм,15 аркушів, KW-Trio 13914
1749 грн.
Немає на складі

560 грн.

1479 грн.

239 грн.

639 грн.

Очікується
Роликовий різак Dahle 507, А4 (320мм)
1119 грн.
Немає на складі

Різаки для паперу

Аркуші паперу потребують порізки не тільки перед друком, але і після нього - на фінальній стадії підготовки друкарської і поліграфічної продукції. За рахунок цієї процедури вони набувають стандартний формат, підтримуваний тим чи іншим обладнанням, яке використовується для післядрукарської обробки. Різак для паперу є пристосуванням, за допомогою якого здійснюється порізка аркушів перед тим, як виконати їх подачу в пристрій для друку, ламінування, брошурування та інше.

Різновиди пристосувань для різання паперу

Каталог інтернет-магазину FotoZip містить в собі широкий асортимент ризиків від провідних виробників, які виготовлені за європейськими стандартами якості і супроводжуються необхідною підтверджує документацією. Всі представлені моделі інструментарію можна розподілити на дві базові категорії:

  • шабельні. Конструкція цих пристосувань така: з одного боку знаходиться ніж, добре заточений і захований в кожусі (що запобігає можливість травмування користувача), а з іншого - рукоять. Щоб привести шабельний різак для паперу в дію, необхідно натиснути на рукоятку - вона опуститься, а разом з нею - і ніж, який акуратно розріже листи. Шабельний різак для паперу купити доцільно в тому випадку, якщо у вас є великий друкований центр, офіс, фотостудія і т. Д., Оскільки пристосування універсальне, компактне, просте у використанні і дозволяє різати великі обсяги паперу;
  • роликові. Виготовлені у вигляді прямокутних верстатів. Різак для паперу роликовий оснащений ріжучим механізмом - добре загостреним диском, розташованим вздовж основи і також захищеним за допомогою кожуха. Його відмінна риса - здатність ножа до самозатачіванію, за рахунок чого він характеризується тривалим терміном експлуатації. Різак для паперу роликовий купити раціонально для невеликих поліграфічних офісів або фотостудій, оскільки він призначений для одночасної порізки малої кількості листів - близько 10 штук.

Ручний різак для паперу здатний оптимізувати роботу з друкованою продукцією та дозволяє налагодити повний цикл виробництва поліграфічних виробів у власному офісі.

Що ми пропонуємо?

Щоб в нашому інтернет-магазині різак для паперу купити, необхідно заповнити онлайн форму замовлення і відправити її нам. Оперативна обробка заявки гарантована. Також можна здійснити замовлення в телефонному режимі - для цього слід зв'язатися з нашими операторами, скориставшись зазначеним на сайті номером. Також ви маєте можливість задати менеджерам запитання і отримати безкоштовно кваліфіковану консультацію при виборі обладнання. Різак для паперу, ціна якого збалансована і позбавлена ​​від накруток, буде доставлений в ваш населений пункт обраної вами транспортно-логістичної компанією протягом 2-3 днів.

 

 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Тип:
Довжина різу, мм:
Максимально ріже листів 80 г/м2:
Виробник:

Графік роботи

14.10 - 17.10.2021 - вихідні дні.