Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Рулонний папір

Рулонний, широкоформатний фотопапір

Папір для плотера - пропонуємо відомі якісні матеріали від кращих виробників.

Папір для плотера поділяється на групи:

• Матовий папер у рулонах

• Глянцевий папір у рулонах

• Суперглянцевий папір у рулонах

• Самоклеючий папір у рулонах

• Полотно в рулоні

• Офсетний папір (інженернаий рулонний папір )

Рулонний фотопапір для плоттера має ширину - 0,610 м , 0,914 м , 1,067 м , 1,270 м , 1,372 м і 1,524 м.

На нашому сайті можна купити рулонний папір Lomond , рулонний папір WWM , рулонний папір Colorway , рулонний папір Magic різних форматів в Дніпропетровську або замовити доставку в будь-яке місто України

Вибір широкоформатного паперу для плоттера

Якщо необхідний друк з високою роздільною здатністю , рекомендуємо матовий широкоформатний папір щільністю від 105 до 180 г/м2. Вибір паперу залежить від поставленого завдання :

• найменща щільність дозволяє досягти максимальної різкості при друку об'єктів технічної графіки , таких як креслення, діаграми і т.д.; ці ж сорти хороші для одержання високоякісних кольорових зображень для презентацій - плакатів , постерів , звітів ;

• коли потрібно отримати фотографічне зображення максимальної реалістичності , варто взяти папір середньої щільності. Завдяки своїй матовості , такий папір для плотера надає нанесеному на неї зображенню специфічну бархатистість.

Для отримання незабутніх соковитих відтінків візьміть глянцевий фотопапір. Цей папір для плотера допомагає отримувати зображення, схожі на роботу художнього фотографа , з усім багатством колірних переходів і півтонів . Для найкращого результату візьміть водорозчинні чорнила . Так як на глянцевому фотопапері друкують афіші , плакати та фотореалістичну рекламу , виробник пропонує її в середній щільності.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Поверхня:
Формат:
Щільність:
Довжина рулону:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.