Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Серія Canon MG

Витратні матеріали для струменевих принтерів і БФП Canon Pixma MG.

Умовно принтера, багатофункціональні пристрої серії Canon MG можна розділити на дві категорії:

  • MG2140- MG4240 картриджі з друкуючої головкою;
  • MG5140- MG8240 картриджі без друкуючої головки.

Це важливий момент при підборі витратних матеріалів, так як знаючи який тип картриджів можна швидше визначитися у виборі.

Які витратні матеріали можна підібрати для Canon MG2140- MG4240?

Якщо в принтері картриджі з друкуючої головкою (приклад картриджі PG-440Bk, CL-441), тоді можна купити оригінальні картриджі або сумісні картриджі. Підібрати сумісні чорнила, оригінальних чорнил немає на дані моделі, тому що виробником спочатку задумано, що ці картриджі одноразові. Але, купувати щоразу новий картридж для покупця в нашій країні дорого, тому їх можна спробувати заправити за допомогою інтернет інструкції та чорнил. Головне пам'ятати картридж повинен бути заправлений відразу. При великих обсягах друку можна встановити СБПЧ. Важливо! Система безперервної подачі чорнила в таких моделях встановлюється на оригінальні працюють картриджі.
Перезаправляємі картриджі (ПЗК) не можливо встановити на цю лінійку принтерів.

Які витратні матеріали можна підібрати для Canon MG5140- MG8240?

Якщо в принтері картриджі без друкуючої головки, тоді можна купити перезаправляємі картриджі (багаторазового використання). При великих обсягах друку можна встановити СБПЧ. Оригінальні картриджі вже необов'язково використовувати при установці СБПЧ, можуть знадобитися тільки чіпи. Підібрати чорнила можна без проблем. Головне не забувати друкувати (бажано раз в тиждень).

Please publish modules in offcanvas position.