Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Серія Canon MX

Витратні матеріали для струменевих принтерів і БФП Canon Pixma MX. 

Часто буває так, що купивши струйний принтер ми друкуємо якийсь час, а потім немає в цьому потреби й принтер стоїть довго без роботи. А коли знадобиться, щось терміново роздрукувати, у власника струменевого пристрою з'являється головний біль, принтер не друкує.
Як бути в цій ситуації?

Вам потрібно перевірити картриджи на працездатність. Картриджи могли засохнути, перегоріти, пошкодитися контакти. В інтернеті багато інструкцій, як це зробити. Засохлий картридж можна спробувати відновити і заправити, в інших випадках все марно, допоможе тільки купівля нового картриджа.

Принтера та БФП серії Canon MX можна розділити на дві категорії:

  • Серія Canon Pixma MX320 - MX534 картриджі з друкуючою головкою (PG-510, PG-512, PG-440, CL-441). Доступні тільки оригінальні або сумісні картриджі. ПЗК (перезаправляємі картриджі) НІ. При необхідності можна купити та встановити СБПЧ (на працюючі картриджі).
  • Серія Canon Pixma MX714 - MX924 картриджі без друкуючої головки (PGI-520, CLI-521, PGI-425, CLI-426). Можна купити ПЗК (перезаправляємі картриджі). Перезаправляємі картриджі це дуже зручно, спеціально розроблені для багаторазового використання. При необхідності можна встановити СБПЧ.

Купити новий оригінальний або сумісний картридж для Canon Pixma MX можна в нашому інтернет-магазині.

Якщо вирішили заправити картриджі самі, Вам необхідно для цього купити якісні сумісні чорнила.

У нас великий вибір чорнил для Canon Pixma MX різних виробників: ColorWay, InkTec, INKSYSTEM, WWM, Barva.

Наполегливо рекомендуємо друкувати хоча б раз на тиждень. І це суттєво допоможе уникнути Вам не потрібних витрат. А якість друку буде тільки радувати Вас.

Please publish modules in offcanvas position.