Авторизація
Історія(0)
Обране(0)
0.00 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Термоплівка

142.75 грн.

147.60 грн.

264.95 грн.

133.33 грн.

150.75 грн.

424.26 грн.

73.95 грн.

130.19 грн.

173.30 грн.

80.23 грн.

103.07 грн.

Коли принтер друкує погано, пускає смуги і плями по папері, і при цьому не допомагає проста зміна картриджа, значить, необхідно змінити термопленку.

Термоплівка допомагає тонеру запікатися в грубці принтера, і її пошкодження призводить до того, що тонер недостатньо пропікається, а тому не вбирається в папір остаточно, що й дозволяє тонеру розмазуються по папері. Також дуже часто термопленка просто рветься, що робить процес друку неможливим.

Тому, якщо Вам необхідно замінити термопленку в принтері, дивіться каталог нашого сайту. Тут представлена ​​термопленка, призначена для різних принтерів, і Ви легко зможете підібрати для себе підходящу термопленку, вибравши в списку модель Вашого принтера, МФУ або копіювального пристрою.

Ми пропонуємо як звичайні плівки, так і металізовані, які встановлюються в швидкісні принтери. Якщо ви самостійно не можете вибрати, яка саме термопленка Вам потрібна, можете зателефонувати нашим менеджерам, і вони підкажуть Вам, як зробити правильний вибір.

Замовити термопленку з доставкою по Україні Ви можете, оформивши замовлення на сайті, або зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Фільтр

Пошук:
Виробник:
Пошук в категорії

Please publish modules in offcanvas position.