Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Термоплівка

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 99
90 грн.

145 грн.

228 грн.

131 грн.

Супер ціна
Термоплівка CANON IR -1018 , 1019 , 1022 , 1023 , MF6500 ( BASF)
191 грн.

411 грн.

2108 грн.

84 грн.

87 грн.

171 грн.

79 грн.

232 грн.

Коли принтер друкує погано, пускає смуги і плями по папері, і при цьому не допомагає проста зміна картриджа, значить, необхідно змінити термопленку.

Термоплівка допомагає тонеру запікатися в грубці принтера, і її пошкодження призводить до того, що тонер недостатньо пропікається, а тому не вбирається в папір остаточно, що й дозволяє тонеру розмазуються по папері. Також дуже часто термопленка просто рветься, що робить процес друку неможливим.

Тому, якщо Вам необхідно замінити термопленку в принтері, дивіться каталог нашого сайту. Тут представлена ​​термопленка, призначена для різних принтерів, і Ви легко зможете підібрати для себе підходящу термопленку, вибравши в списку модель Вашого принтера, МФУ або копіювального пристрою.

Ми пропонуємо як звичайні плівки, так і металізовані, які встановлюються в швидкісні принтери. Якщо ви самостійно не можете вибрати, яка саме термопленка Вам потрібна, можете зателефонувати нашим менеджерам, і вони підкажуть Вам, як зробити правильний вибір.

Замовити термопленку з доставкою по Україні Ви можете, оформивши замовлення на сайті, або зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, вказаними в шапці сайту.

 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії: