Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Термотрансферний папір

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 19
369 грн.

657 грн.

606 грн.

1150 грн.

180 грн.

314 грн.

1009 грн.

Очікується
Термотрансферная папір А4, на світлу тканину 10 аркушів
288 грн.
Немає на складі

418 грн.

218 грн.

275 грн.

1013 грн.

Термотрансферний папір призначений для перенесення зображень, фотографій, текстів на тканини. Наприклад, вони широко застосовуються в рекламній індустрії, де часто є потреба в перенесенні високоякісного зображення на різноманітні килимки для миші, реглани, футболки, посуд, кепки, чашки, бейсболки, сувеніри і так далі.

Термотрансферні папери дуже часто застосовуються і для аматорської сублімації. Завдяки такому паперові можна створювати красиві, яскраві, унікальні і в той же час досить універсальні речі, які використовуються для безлічі різних цілей. Для цього потрібно зовсім небагато: термотрансферний папір, принтер і праска, але більш ефективним варіантом, звичайно, буде застосування спеціального преса.

Термотрансферні папери можуть контактувати з водорозчинним і пігментним чорнилом.

Купити термотрансферний папір можна на сайті FotoZip. Ціна на такий папір більш ніж доступна для покупця. Ви зможете забрати папір як самостійно, так і скористатися послугами перевізників, щоб замовити доставку по Україні. На оптові замовлення завжди діють знижки, і при бажанні купити термотрансферну папір у великих кількостях, Вам слід зателефонувати нашим менеджерам, щоб дізнатися, за якою ціною Ви її зможете купити.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 3 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Формат:
Щільність:
Кіл-ть листів:
Виробник:
Для перенесення на:
Для друку на принтерах:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.