Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Тонер для Konica Minolta

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 36
441 грн.

433 грн.

468 грн.

468 грн.

268 грн.

356 грн.

373 грн.

379 грн.

380 грн.

241 грн.

915 грн.

881 грн.

Купувати картриджі кожен раз, коли в них закінчується тонер, сьогодні коштує досить дорого. Тому заповзятливими бізнесменами вже давно був придуманий спосіб заправки картриджів, який дозволяє економити на друку до 80% витрат, які раніше витрачалися на покупку нових картриджів.

І чи не є винятком і продукція для друку від фірми Konica Minolta. Її картриджі також заправляються, як і інші, тому ми продаємо для них тонер найвищої якості за невисокою ціною.

Проводять тонер для Konica Minolta компанії IPM, Colorway, Integral, BASF і АНК. Настільки невеликий вибір пояснюється невеликим поширенням принтерів і МФУ від цього виробника в Україні, але цей список виробників не обов'язково потрібно розширювати, адже якість тонера для Konica Minolta в їх виконанні є чудовим! Яскраві і насичені кольори, чіткий друк - саме це потрібно споживачеві від тонера, і не важливо, хто його виробляє.

Замовляючи тонер для друкованих апаратів Konica Minolta, Вам потрібно обов'язково перевірити модель принтера, для якої вона призначена. Далеко не всі тонери є взаємозамінними, тому при покупці будьте уважні!

Ви зможете замовити у нас тонер для Konica Minolta в різній за обсягом упаковці - менше 100г, а також до 10кг. Ми доставимо замовлення будь-якого розміру в зазначений Вами місто.

У продаж надійшов тонер туба для моделей Konica Minolta Bizhub 164, 165, 185.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Колір:
Фасовка:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.