Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Тонер для OKI

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 62
91 грн.

181 грн.

171 грн.

96 грн.

485 грн.

734 грн.

280 грн.

255 грн.

Очікується
Тонер OKI C5600, 5700 Yellow (85г) Glossy (АНК, 1501910)
518 грн.
Немає на складі

405 грн.

599 грн.

704 грн.

Якщо Ви вирішили заправити картридж для принтера або МФУ OKI, тоді Ви повинні подумати про те, щоб забезпечити себе якісним і недорогим тонером для OKI. Такий тонер можна купити в інтернет магазині FotoZip, незалежно від того, в якому місті Ви проживаєте.

Ми доставляємо всі товари Вашого замовлення по Україні, навіть якщо Ваше замовлення є невеликим, тонер для OKI у нас Ви зможете придбати як в невеликій розфасовці, так і великою партією. При цьому, ми пропонуємо Вам купити тонер для OKI тільки від кращих виробників - АНК, SCC та Spheritone. Саме вони виробляють тонер для принтерів і МФУ OKI тієї якості, яку задовольняє переважну кількість клієнтів компаній по заправці картриджів.

Яскраві і чіткі відбитки, висока швидкість висихання тонера, зручна упаковка і невисока ціна - все це робить тонер для OKI від нашого інтернет магазину одним з кращих на ринку. Купуючи його для власної фірми по заправці картриджів, Ви забезпечуєте собі постійний потік клієнтів, які напевно залишаться задоволеними якістю Ваших послуг.

Замовляючи тонер для OKI в інтернет магазині FotoZip, віддавайте перевагу одному і тому ж виробникові тонера, щоб якість друку заправлених картриджів завжди було незмінно високим.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Колір:
Фасовка:
Виробник:
Категорії: