Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Вал гумовий

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 114
374 грн.

812 грн.

721 грн.

406 грн.

542 грн.

393 грн.

812 грн.

535 грн.

677 грн.

625 грн.

385 грн.

474 грн.

Гумовий вал розташовується в печі принтера, де тонер закріплюється на папері. Завдяки йому папір з текстом міцно притискається до грубки. Являє собою стрижень з металу з нанесеною на нього гумою. Саме від стану цієї гуми і залежить якість друку або нанесення тонера на папір.

Як тільки поверхня гумового вала пошкоджена - подряпана, забруднилася, відшарувалася і т.д. - потрібно вжити заходів щодо заміни гумового вала.

Ми пропонуємо купити в інтернет магазині FotoZip гумовий вал відмінної якості за доступною ціною. Вали гумові поставляються нами в будь-яких кількостях, з доставкою в Ваше місто. Купуючи гумовий вал, звертайте увагу на якість гуми, яка на нього нанесена. Хороша гума повинна відштовхувати тонер, не дозволяючи йому налипає навіть при високій температурі, тобто гума не повинна намагнічуватися.

Також вал повинен щільно сидіти в пазах і забезпечувати рівномірне протягування паперу в принтері. Чим більше полірованими будуть шийки гумового валу, тим бесшумнее буде працювати принтер.

Купуйте Вал гумовий як для власного принтера, так і для принтерів клієнтів, які Ви будете ремонтувати. У нас в наявності є вали для картриджів і принтерів будь-яких виробників.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.