Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Вал гумовий

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 122
239 грн.

519 грн.

460 грн.

239 грн.

259 грн.

281 грн.

298 грн.

519 грн.

346 грн.

432 грн.

265 грн.

399 грн.

Гумовий вал розташовується в печі принтера, де тонер закріплюється на папері. Завдяки йому папір з текстом міцно притискається до грубки. Являє собою стрижень з металу з нанесеною на нього гумою. Саме від стану цієї гуми і залежить якість друку або нанесення тонера на папір.

Як тільки поверхня гумового вала пошкоджена - подряпана, забруднилася, відшарувалася і т.д. - потрібно вжити заходів щодо заміни гумового вала.

Ми пропонуємо купити в інтернет магазині FotoZip гумовий вал відмінної якості за доступною ціною. Вали гумові поставляються нами в будь-яких кількостях, з доставкою в Ваше місто. Купуючи гумовий вал, звертайте увагу на якість гуми, яка на нього нанесена. Хороша гума повинна відштовхувати тонер, не дозволяючи йому налипає навіть при високій температурі, тобто гума не повинна намагнічуватися.

Також вал повинен щільно сидіти в пазах і забезпечувати рівномірне протягування паперу в принтері. Чим більше полірованими будуть шийки гумового валу, тим бесшумнее буде працювати принтер.

Купуйте Вал гумовий як для власного принтера, так і для принтерів клієнтів, які Ви будете ремонтувати. У нас в наявності є вали для картриджів і принтерів будь-яких виробників.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Графік роботи

14.10 - 17.10.2021 - вихідні дні.