Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Вал первинного заряду

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 90
370 грн.

62 грн.

86 грн.

31 грн.

91 грн.

91 грн.

43 грн.

86 грн.

125 грн.

111 грн.

88 грн.

Очікується
Вал первинного заряду PrintPro для HP 1010/1100/1200 (PCR1010)
49 грн.
Немає на складі

Деталь лазерного картриджа, за допомогою якої на поверхню фотобарабана передається негативний заряд, зазивають валом первинного заряду. Цей вал розташовується дуже близько до поверхні фотобарабана.

Вал первинного заряду - це металевий валик, на який наклеєний шар гуми або поролону, який проводить струм. Як тільки папір проходить через фотобарабан, заряд вала первинного заряду нейтралізується, щоб на фотобарабані не залишилося слідів від попередньої друку.

Якщо вал первинного заряду не чистити від пилу, яка на ньому осідає при друку, то він розряджається, в результаті чого текст друкується частково, або ж при друку видно залишки тексту попередніх сторінок.

У разі, якщо вал вже досить забруднене і не підлягає очищенню, його потрібно замінити. Для цього достатньо купити в інтернет магазині FotoZip новий вал первинного заряду для потрібної Вам моделі картриджа HP, Canon, Samsung, Xerox

Придбати нові вали первинного заряду, а також інші змінні деталі для картриджів можна з доставкою по Україні. Просто вкажіть за допомогою нашої кошика, вал для якого картриджа Вас цікавить, а також куди його потрібно доставити, і Ви отримаєте своє замовлення протягом декількох днів незалежно від кількості необхідних Вам деталей.


 cредня оцінка (10/10) | відгуків в категорії: 1 - дивитися всі / залишити відгук.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.