Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Вал тефлоновий

Сортувати по:
Ціні
Популярності
Найновіші
Назві
Кіл-ть: 65
410 грн.

350 грн.

229 грн.

228 грн.

1064 грн.

444 грн.

198 грн.

194 грн.

354 грн.

145 грн.

155 грн.

219 грн.

Тефлоновий вал зазвичай називають ще і валом перенесення, так як саме завдяки йому на папір потрапляє тонер. Папір завдяки тефлоновому валу електризується в тих місцях, де має з'явитися зображення, і ці наелектризовані місця притягують до себе тонер з поверхні фотобарабана.

Якщо вал втрачає здатність електрізіроваться, або ж його поверхню пошкоджується механічно (дряпається, забруднюється), тоді вал тефлоновий підлягає заміні. Для цього в нашому магазині представлені різні види валів для будь-яких картриджів, заміна яких буде коштувати Вам набагато дешевше, ніж покупка нового картриджа.

Шар тефлону повинен бути не більше 50 мкн (ми пропонуємо саме такі вали), щоб якість друку було ідеальним. Якщо шар буде більше, вал може занадто сильно тиснути на папір, і тонер буде розмазуються. Шар менше 25 мкн буде слабо електрізіроваться, що відіб'ється на якості друку.

Вибирайте потрібний тип тефлонового вала, виходячи з Ваших потреб. Ми надішлемо Вам нові вали в будь-якій кількості, якщо Ви зробите замовлення в нашому магазині. У нас купують витратні матеріали для принтерів і картриджів не тільки компанії з Дніпропетровська, а й жителі інших міст.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Виробник:
Категорії: