Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Все для HP

Все для струменевих принтерів HP

Друкуюча техніка HP вважається однією з найбільш популярних у всьому світі, завдяки високій якості роботи. Струменеві принтери користуються особливим попитом серед більшості споживачів, не потребуючи особливого догляду. Навіть при тривалій зупинці у пресі користувач може не переживати, що на друкуючій голівці засохнуть чорнила. Все, що потрібно зробити - замінити картриджі, на яких є необхідна електроніка і фарба для HP всередині.

В інтернет-магазині «FOTOZIP» представлені високоякісні видаткові матеріали:

  • оригінальні та сумісні чорнила для струменевої техніки HP;
  • великий вибір картриджів;
  • перезаправляємі картриджи (ПЗК);
  • система безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

У продажу представлена високоякісна продукція від популярних компаній-виробників: HP, ColorWay, InkTec, INKSYSTEM, WWM та Barva. Весь асортимент чорнил для струменевих принтерів HP запропонований на сайті магазина. Продавці-консультанти в телефонному режимі допоможуть покупцеві визначитися з покупкою і підібрати певний тип картриджів або чорнил за вигідними цінами.

Вибір якісних картриджів

Використання оригінального картриджів HP дозволяє продовжити експлуатаційний термін принтера. Користувач може застосувати якісні перезаправні картриджі, що призначені для тривалого використання. Продукція успішно пройшла тестові перевірки з різними моделями оргтехніки HP. Тому в магазині «FOTOZIP» зібрані відомі витратні матеріали для якісного друку.

Особливості СБПЧ

Представлена система дозволяє заощадити на друку. Конструктивно вона складається зі спеціальної ємності для барвника, відсіку стабілізації тиску і шлейфу. Особливо популярно застосування СНПЧ для офісних принтерів HP, допомагаючи щодня роздруковувати великі обсяги документів.

Якісні чорнила

Від правильно підібраних чорнил залежить якість і насиченість кольору. Компанії пропонують відразу кілька різновидів чорнил: водорозчинні, пігментні. Залежно від особливостей друку (текстові документи або фотографії) підбирається конкретний тип чорнил.

Придбати високоякісні видаткові матеріали для струменевих принтерів HP можна з доставкою по всій території України. Інтернет-магазин «FOTOZIP» пропонує покупцям відразу кілька способів оплати і швидке оформлення замовлення.

Please publish modules in offcanvas position.