Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Пружини для брошурування

Пружини для палітурки
Необхідною витратним матеріалом, з яким працює брошувальні машина, щоб виконати плетіння й надати документації презентабельний зовнішній вигляд, поряд з обкладинками є пружини для біндера. Не варто нехтувати ретельністю в їх виборі, оскільки від їх якості безпосередньо залежить і міцність палітурки, і його акуратність, а тому і солідність, і безпеку документа.

Сучасний асортимент надає можливість купити пружини для палітурки різних колірних варіацій. Серед найбільш затребуваних відтінків - чорні, білі і прозорі. У пошані також стилізовані під золото, срібло, мідь металеві відтінки. Але дуже часто замовники підбирають дану деталь палітурки відповідно до кольору обкладинки або, навпаки, таким чином, щоб створити контраст тональностей і забезпечити документації іміджевий стиль. Це ще один спосіб надати презентаційним матеріалами компанії неповторності, оригінальності, зробити їх впізнаваними для клієнтів і партнерів.

Які пружини вибрати?
Пропонуємо ознайомитися зі змістом електронного каталогу нашого інтернет-магазину. У ньому представлені всі «ходові» розміри пружин для брошурувальника, класифікованих, в залежності від матеріалу, використаного для виготовлення, на:

  • пружини для палітурки пластикові - відрізняються тим, що дозволяють документ кілька разів «перепрошити». Вони легко розгинаються, а це значить, прошивання можна додавати паперу, витягувати їх. Коректувати вміст. Діаметр пружини для палітурки із пластику має максимальну величину 51 мм, завдяки чому можна скріпити до 500 аркушів. При такому типі палітурки брошура здатна розкриватися на 180 ̊;
  • пружини для палітурки металеві - на відміну від попереднього варіанту, не пропонують можливості розкріплювати документи і повторно з переплітати, оскільки легко деформуються і набувають неохайний зовнішній вигляд. Пружини з металу мають максимальний діаметр 14,3 мм, здатні охопити не більше 120 аркушів. Скріплені таким чином документи розгортаються на 360 ̊ (т. Е. З легкістю перетворюються на становище «обкладинка до обкладинки»).

При виборі матеріалу слід виходити з того, який тип документації переплітається, чи буде необхідна «перепрошивка», який обсяг паперу необхідно охопити за допомогою пружини, і, звичайно ж, який зовнішній вигляд є для документа бажаним.

Якщо ви потребуєте кваліфікованої консультації, телефонуйте нашим менеджерам - вони професійно допоможуть вам підібрати і купити пластикові пружини для плетіння або металеві, в залежності від ваших запитів і кращою цінової категорії. Ми підкажемо, на які дрібні деталі варто звертати увагу, щоб ваше підприємство змогло приносити максимальну користь своїм постійним клієнтам. Оформляйте замовлення на сайті і чекайте посилку через 1-2 дня в місті проживання за вказаною в заявці адресою.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Пошук в категорії:
Діаметр пластикових:
Крок металевих:
Діаметр металевих:
Колір:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.