Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Тонер для принтерів, МФП, КМА

Тонер для принтерів, МФП, КМА

Для принтера тонер грає таку ж роль, як і чорнило, що заправляється в ручку. Він складається з дрібних полімерних гранул, що мають приблизно однакову форму і розміри. Заправлений в картридж порошок електрографічним методом потрапляє на поверхню фотобарабана, формує текст або зображення, після чого відповідний відбиток з'являється на аркуші паперу. Застосовується тонер для принтера з лазерним друком, МФУ і КМА.

Різновиди тонерів і правила вибору

Перед тим, як купити тонер, необхідно чітко визначитися зі своєю моделлю друкованого пристрою і типом картриджа, що застосовується в ньому. Неправильно підібраний витратний матеріал може завдати непоправної шкоди устаткуванню. Серед різновидів тонерів розрізняють:

  • універсальні - вони розробляються таким чином, щоб мати можливість поєднуватися з кількома моделями принтерів, КМА. Їх вартість відносно невисока, при цьому якість залишається на висоті;
  • спеціальні - створені для конкретної моделі друкарського обладнання. Ціна на них трохи вище, але вона здатна швидко окупитися, особливо при виконанні великих обсягів друку.

Головне - в ніж необхідно бути впевненим, купуючи тонер лазерний будь-якого виробника, - це його справжність. Використання підробленої продукції може привести до поломки принтера, МФУ, КМА, яка не завжди підлягає ремонту. Наш інтернет-магазин надає гарантію якості реалізованих товарів, які супроводжуються відповідними сертифікатами.

Сумісні або універсальні тонери не належать до категорії підробок. Їх відмінність від оригінальних полягає в тому, що вони випущені тією фірмою, яка спеціалізується виключно на виробництві витратних матеріалів, а не самої друкарської техніки.

Очевидні «плюси» покупки у нас

Вигода для клієнта, що купується витратні матеріали для офісної або домашньої друку у нас, пов'язана з тим, що:

  • товари представлені в такому ціновому діапазоні, який робить їх доступними для покупців з різними рівнями доходів. Ми не робимо націнку на продукцію, оскільки співпрацюємо з виробниками напряму;
  • ми пропонуємо в нашому каталозі широкий асортимент матеріалів, який дозволяє підібрати тонер практично для всіх популярних моделей сучасного лазерного друкарського обладнання;
  • ми гарантуємо 100% сумісність продукції з пристроями. Використовую такий тонер, картридж не доведеться незабаром міняти, та й термін служби самої техніки буде значно більше.

Якщо ви не знаєте або точно не впевнені, який тонер вам необхідний, щоб не нашкодити своїм устроєм, краще зверніться до консультантів магазину. Співробітники нададуть кваліфіковану допомогу при виборі. Ми організуємо доставку вашого замовлення в будь-який український регіон обраної вами транспортною компанією. Далеку відстань - це не перешкода для взаємовигідного співробітництва.

 

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Пошук в категорії:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.