Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чіпи для лазерних картриджів

Чіпи для лазерних картриджів

Чіпи для лазерних картриджів являють собою мініатюрні мікросхеми, що містять технічну інформацію. Завдяки цьому елементу здійснюється контроль за станом ресурсу для друку, а також проводиться обмін інформацією з друкуючим пристроєм. Якщо тонер вичерпався, за допомогою чіпа виконується відправка сигналу на головний пристрій, після чого користувач може побачити відповідне попередження.

Різноманітність чіпів

Існують чіпи для лазерних принтерів таких різновидів:

  • в залежності від способу підключення - контактні і безконтактні. Перший тип використовується найчастіше в моделях невеликих за розміром принтерів, вони підключаються по плоским контактам (від 2 до 4). Другий різновид чіпів розміщується у внутрішній порожнині самого картриджа, а обмін інформацією проводиться завдяки радіохвилях. Окреме електроживлення при цьому не потрібно;
  • спираючись на тип протоколу обміну інформацією - чіпи картриджів лазерних принтерів з протоколом 1-Wire і I²С. У першому випадку передача даних і живлення здійснюється за рахунок двох провідників, а сам чіп є 2-контактним. Другий варіант протоколу використовується набагато частіше. Він відрізняється наявністю роздільних ліній інформації, а також тактових сигналів. Такі чіпи - 3- і 4-контактні;

в залежності від наявності властивості блокувати або не блокувати працездатність принтера після вичерпання ресурсу друку. Блокування може здійснюватися після закінчення розрахункового робочого циклу, досягненні певного числа віддрукованих листів або зроблених фотобарабаном оборотів.

У нашому інтернет-магазині можна купити чіпи для лазерних принтерів необхідної модифікації, представлені такими виробниками друкарського обладнання, як Canon, Epson, HP, Samsung, Sharp, Toshiba, Xerox та інші.

Наші гарантії - ваша вигода

Асортимент нашої продукції відрізняється багатством і різноманітністю. Ми налагодили прямі поставки продукції, щоб позбавити наших клієнтів від невиправданих націнок на товар, через яких багато хто відмовляється від придбання оригінальних і 100% сумісних витратних матеріалів. Придбання необхідних товарів з нашого електронного каталогу не завдасть істотної шкоди вашому бюджету.

Якщо у вас є сумніви щодо того, який чіп купити для свого лазерного картриджа, скористайтеся послугою безкоштовного консультування. Зв'яжіться по телефону з менеджерами магазину - вони нададуть вам кваліфіковану допомогу в питаннях, які у вас виникнуть.

Замовити чіп можна онлайн на сайті або шляхом телефонного заявки. Географія роботи нашого інтернет-магазину охоплює всі регіони України. Вкажіть в заявці транспортну компанію і точну адресу її відділення в вашому населеному пункті і протягом 2-3 днів отримаєте своє замовлення. Будьте впевнені, що у співпраці з нами ваше поліграфічне підприємство або домашнє обладнання для друку буде працювати в безперебійному режимі.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Пошук в категорії:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.