Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

Чорнила для принтерів

Чорнила для струменевого принтера

Якщо Вам часто доводиться друкувати фотографії або просто зображення на кольорових струменевих принтерах , Вам знадобляться або картриджі , або чорнила для принтера.
Купувати постійно картриджі з чорнилам - справа невигідна , а ось перезаправлять їх - це зовсім інших грошей коштує! Купити у нас чорнила для Еpson , чорнила Сanon Рixma, чорнила Inktec або чорнила СolorWay , Ви заощадите багато грошей, не ризикуючи ні якістю зображення, що друкується, ні функціональністю самого принтера.
Які чорнила для принтера ми пропонуємо?
Для початку тим , хто хоче купити чорнила для принтера, варто знати, що існує два типи таких чорнила:
  • водорозчинні;
  • пігментні.
Як видно з першої назви, такі чорнило не тільки розчиняються у воді ( тобто, згодом, можуть змазуватися водою з паперу ), а й самі фарбувальні речовини їх розчинені у воді для придбання підходящої щільності, потрібної для якісного друку .
Пігментні чорнила у воді не розчиняються, вони більш стійкі, але підходять далеко не для всіх принтерів.
До того ж, для кожного принтера існують власні, призначені тільки для нього, чорнила. Canon Pixma, Inktec, Epson, Colorway - всі ці виробники виготовляють чорнила, сумісні тільки з певними моделями друкуючих апаратів.
У нас Ви зможете придбати:
  • чорнила Epson, в тому числі і чорнила Epson Stylus ;
  • чорнила Inktec ;
  • чорнила Colorway ;
  • чорнила для принтера Canon та інші види чорнил.
Кожен з цих видів чорнил продається в оригіналі або є сумісним. Але й оригінальні, і сумісні чорнила мають підвищену стійкість фарб, яскраву і чітку передачу кольору. Сумісні чорнила (особливо чорнила для Epson - чорнила Epson Stylus ) відрізняються, до того ж, невисокою ціною, і їх вигідно купувати при великих обсягах друку.
 

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Пошук в категорії:
Виробник:
Колір / комплекти:
Емність:
Тип:
Категорії:

Please publish modules in offcanvas position.