Авторизація
Історія (0)
Обране (0)
0 грн. - 0
Ви ще не переглядали товари
Ви ще нічого не додали в блокнот

ЗІП для лазерних картриджів

ЗІП для лазерних картриджів і принтерів

Якщо виникає ситуація виходу з ладу друкувального пристрою і, як результат, призупинення діяльності поліграфічного підприємства або офісу будь-якої компанії, повна заміна обладнання - це крайній захід, який не завжди буде виправдана фінансово. Більшість поломок є такими, що підлягають ремонту, а тому раціональніше всього придбай запчастини для лазерних принтерів, які завжди повинні бути в запасі, щоб запобігти простої техніки в непередбачених випадках. І, безсумнівно, дана категорія товарів зацікавить сервісні центри, які спеціалізуються на обслуговуванні друкарського обладнання.

Який асортимент продукції ми пропонуємо?

Електронний каталог інтернет-магазину FotoZip влаштований зручним чином. За допомогою системи фільтрів можна вибрати необхідне комплектувальне для певної моделі пристрою, ознайомившись з його зображенням і описом. Зазначена ціна є актуальною. Ми надаємо можливість купити запчастини для лазерних картриджів і принтерів за доступною вартості - як оптовими партіями, так і в роздріб. В асортименті представлені такі позиції:

  • магнітні та гумові вали для картриджів;
  • вали первинного заряду;
  • втулки валів;
  • леза для очищення і дозування (ракелі);
  • ущільнювальні леза для магнітних валів;
  • фотобарабани;
  • термоплівка;

Реалізовані запчастини для лазерних картриджів і принтерів дозволяють оновити кожну деталь в їх структурі, яка зносилася і підлягає заміні. Всі товари на 100% сумісні з пристроями, для яких вони призначені, а це є гарантією того, що обладнання не буде піддається ризику ще більшого пошкодження. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому можемо ручатися за їхній професійний і відповідальний підхід до виготовлення комплектуючих, результатом чого стає надійна висококласна продукція.

Як придбати товар?

Досить заповнити в інтернеті форму замовлення і відправити її нам. Компанія гарантує оперативну обробку заявок. Також можна зв'язатися з менеджерами магазину в телефонному режимі, задавши їм питання з приводу асортименту. Кваліфікована консультація і допомога у виборі надається на безкоштовній основі.

Якщо ви - представник іншого регіону країни, не поспішайте відмовлятися від співпраці з нами. Ми організовуємо доставку замовлень транспортно-логістичними компаніями за тими адресами їх відділень, які вказані в заявках. Для постійних клієнтів пропонуються знижки та вигідні програми лояльності.

Купити запчастини для лазерних принтерів - це вірний спосіб повернути власним обладнанню працездатність і продовжити застосовувати його не менш інтенсивно в процесі друку. Вибирайте економію і вкладайте фінансові ресурси в правильному напрямку, замість того, щоб витрачати гроші на необгрунтовану заміну принтера.

Фільтр товарів

Пошук по коду:
Пошук в категорії:
Виробник:
Категоріі:

Please publish modules in offcanvas position.